İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İngilizce bir site nereye eklenmeli

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar İngilizce bir site nereye eklenmeli yanai yabancıalrın ziyaret etmesini nasıl sagalrım saglam tanıtım veya toplist şkelind eekleybilecegim siteler varmı bildiğiniz.

directory hariç toplist vs..

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
yabancı forumlarda link değişimleri yaparsan bence ing. hit sağlayabilirsin.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
toplistlere eklemessen sitenin kalitesi açısından en iyi olacaktır.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
toplistlere eklemessen sitenin kalitesi açısından en iyi olacaktır.

ama istatistik acısından birine eklmek alzım. suan webservis listeye katılmadan üye oldum. sadece istatistik.
+ toplist.cz
+ extremetracking.com

site arama motoru şeklind eama indexleme yapılınca kendi kendini indexlicek sistem. ama işte indexletmek için en azındna büyük pr li siteden link alırsan daha kaliteli olur diye düşündüm.

ReL4X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İngilizce siten teknik konulardan oluşan bir siteyse mesela css dersleri sitesi. Bu dersleri kategorilere ayırarak makale şeklinde açıklamalarıyla linkler vererek forumlarda yayınlayabilirsin. Bu şekilde hem tanıtımını yaparsın hem de insanlara faydalı olmuş olursun.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ama istatistik acısından birine eklmek alzım. suan webservis listeye katılmadan üye oldum. sadece istatistik.
+ toplist.cz
+ extremetracking.com

site arama motoru şeklind eama indexleme yapılınca kendi kendini indexlicek sistem. ama işte indexletmek için en azındna büyük pr li siteden link alırsan daha kaliteli olur diye düşündüm.

toplistlere google hiçte iyi bi gözle bakmıyo benim deneyimlerime göre öyle basit olarak değil baya baya sevmiyo oraları hiç değilse bende öyle süregeldi çünkü yapay yollla eklendiğini biliyo oralara. Onun yerine bitane kendi konunda bi siteden link almak kafi.

istatistlik içinde ben http://www.google.com/analytics/ bunu öneririm

sonara makale dizinleri (iyi bi makale ile) ve haber sitlerine eklemen ve daha sonra kendine bi tema yapıp linkini o temaya koyup bedava dağıtman( bu konuda forumda birinin iyi bi makalesi vardı ) ben bukadar biliyom:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5