İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ingilizce botlu sağlık sitesi wordpress(acil)

CiNoVa44

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi:pm verilecektr
Sitenin aylık getirisi : adsense denendi hiti yok ama 1tık aldı oda 0,77$ getirdi
Sitenin aktif olduğu süre:1ay
Domain başlangıç tarihi :12kasım 2011
Domain bitiş süresi : 12 kasım 2012
Site için istenen fiyat : En uygun teklifi verene vereceğim
Kategori, sitenin içeriği nedir: Sağlık makaleleri sitesi
Sitenin hit bilgisi (En az 3 ay olmalı, Son 1 ay ise gün gün gösterilmeli) : belli bir hiti yok ama arada denk geliyo 50-60kişi girmişti
Domainin yaşı ve Pagerank değeri: pr0
Hosting dahil midir değil midir: dahil 1sene isimtescilden
Banlı olduğu yerler var mıdır: hayır
Site bütün içeriği ile mi satılmaktadır: evet
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi dahil ise lisans bilgileri: ( süre ) wordpress
Site satışında telif hakları ile ilgili ya da herhangi bir hukusal sorun var mıdır: hayır
Satışın yapıldığı diğer siteler: yok
Özel notlar : Siteye çalışma yapılmadı ama bu forumdan by_lacoste'dan alınmış sağlık botu var.baya makale çekiyo.sadece thebacklinkbuilders'dan 1000backlink ve 5 permanent link verildi.hostingin ve domainin 11ayı var daha..tamamen vereceğim...domain godaddy hesabınıza ücretsiz transfer edilir.ilgilenemediğimden dolayı satıyorum.sormak istediklerinizi pm atabilirsiniz

profseo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Anlattığın kadar iyise niye satmak istiyorsun?

CiNoVa44

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense ban yedim arkadaşlar o yüzden konuya öyle devam edelim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5