İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İngilizce Haber Sitesi , Tik Basi 0.5-2$ en az!

mythrill

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ÖZel adsense çalısmasını yaptıgım , adsense tık bası en az 0.5$ kazandıran sitemi satıyorum.
Site adresi : dailyquicknews.com
Hit : hite ihtiyacınız yok (sayaç yok)
Gelir : tık bası 0.5$
Fiyat: siteyi 80 tl gibi bir fiyata birakmayi düşünüyorum.

NOT: siteye özel adsense calışması yapılmış olup , site adına açılmış adsense hesabiyla birlikte verilecektir.siteyi alan arkadasa MSN + telefon uzeriden destek sağlanacaktır.siteye özel ziyaretçi çekme yöntemi ister sesli ister yazılı doküman olarak verilecektir.

Günde sadece 1 saat zaman ayırıp 10$ + kazanç saglayin.

Invictus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
özel adsense çalışmasından kasıt nedir? temanın reklam alanları dışında konunun üstüne ve yorum formunun altına koyduğun reklamlar mı?

mythrill

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hem o , hem de site Google kriterlerine uygun durumdadır.adsense hesabı 5 saat icinde onaylanmistir.ayrıca tık bası 0.5$ kazandirmaktadir.

mythrill

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenin gelirini siteyi alan kisi belirler.1saat tam anlamıyla siteye yogunlasirsaniz sitenin günlük kazancı 10 $ gibi uçuk bir rakamdir.
Daha çok uğraşırsanız daha çok kazanırsınız.
Bu siteye hiç link alınmamda , seo yapılmamış halidir.
Bir de link calışması yaparsanız geliriniz daha çok katlanır.

Daha detaylı sitedn nasıl kazanacağınızı siteyi aldıktan sonra her türlü anlatabilirim.

NOT : iPhone'daki malum karakterler yüzünden türkce biraz bozuktur.

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
hocam Türkçe karakterlerin bozuk olması sitede neyi değiştirir? site zaten ingilizce.bu arada pm gönderdim.geri dönüşte bulunursanız sevinirim

mythrill

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitede değil , forumda o yazdığım mesajda bozuk :)

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Alexa 22 milyon, site yeni açılmış. Sadece Mart ayında içerik girilmiş. Girilen içeriklerin haber niteliği neredeyse yok denecek kadar az.

Siteye özel adsense uygulaması demişsiniz ama temanın adsense alanlarını kullanmışsınız zaten. Pek farklı bir adsense uygulaması göremedim.

Günde 1 saat ayırarak 10 dolar kazanacağını söylüyorsanız bence sallıyorsunuz. Zira 10X30 ayda 300 dolar yapar. Bir ayda 500milyon getirecek bir siteyi 80 milyona vermenizde biraz abest kaçmış.

Bir sayaç koyun, Sonra adsense kanalını gösterin insanlar bilgilensin Eğer dediğiniz meblağlar oluyorsa 1 saat uğraşın 10 dolar yapın. Görüntülerini koyun satmanız daha kolaylaşır inanın.

mythrill

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam bilip bilmeden karalayııc mesajlar atmayın.
siteye özel adsense çalışmasından kasıt kodlarla alakalı.
ayrıca eğer sadece temadaki alanları kullansaydık tık başı en az 0.5 $ almazdık emin olun.
siteyi alan arkadaşa her türlü ayrıntı , ve harcadığı parayı en kısa sürede çıkarma garantisi veriyorum.
böyle siteler yapmak , tık baiı 0.5 $ ' dan başlayan siteler yapmak benim için kolay.
sadce şuan bir iş için biraz sermaye lazım o kadar.

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
hocam bilip bilmeden karalayııc mesajlar atmayın.
siteye özel adsense çalışmasından kasıt kodlarla alakalı.
ayrıca eğer sadece temadaki alanları kullansaydık tık başı en az 0.5 $ almazdık emin olun.
siteyi alan arkadaşa her türlü ayrıntı , ve harcadığı parayı en kısa sürede çıkarma garantisi veriyorum.
böyle siteler yapmak , tık baiı 0.5 $ ' dan başlayan siteler yapmak benim için kolay.
sadce şuan bir iş için biraz sermaye lazım o kadar.

karalayıcı mesajlar yazmadım. Sadece inandırıcı olması bakımından ekleyin satışınız hızlansın diye yönlendirme yaptım zaten ki bu iyinetli bir yaklaşımdı. Bu şekilde kimse almaz.

Siz 1 saatte yaptığınız 10 dolarlık çalışmayı şimdi yapın 1 saate akşama kadar. Yarın gelirini koyun. sitenizin satışı hızlansın. Yoksa bu şekilde satabileceğinizi zannetmiyorum.

Adsende kodları konusunda da ne yaptınız bilmiyorum ama söylediğim temanın aynı şekildeki yerlerine adsense kodlarını eklemişsiniz kastım bundandı. Farklı bir şey göremedim.

Neyse düşüncelerimi paylaştım. Dediğim şekilde yaparsanız satışınız hızlanacaktır.

mythrill

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilgilenicek zamanım olsa diğer sitelerimle de ilgilenirdim zaten.
elimde büyük projeler var , onlarla yoğun bir şekilde ilgileniyorum ve şuan birkaç yüz tl nakite ihtiyacım var

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5