İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İngilizce İyinet Hayırlı olsun

M

malatyasporlu

Misafir
ne bu şimdi ingilizce olmuş... hani bu forum Türkçeleşecekti.. bu forumda insan kendini yabancı zannediyor... çok merak ediyorum hangi amaçla ingilizce oldu ?

B

Bedavalar-Net

Misafir
Üzme dostum canini admin bir günlügüne deneme yapacakmis bu google adsense ile ilgili..Bu aciklamayi forumda okudum ama nerde unuttum :)

M

malatyasporlu

Misafir
eğer öyleyse sorun yok geldim kendimi bi acayip hissettim yav :)

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İsteyen arkadaşlar giriş yaptıktan sonra dili değiştirebilirler:

Üst menüdeki "User CP"ye tıklayın. Açılan sayfada, solda bulunan menüden "Edit Options"a basın. Şimdiki sayfada en aşağıya inip "Forum Language"yi bulun ve karşısındaki kutudan "Turkish" seçin. "Save Changes" dedikten sonra artık forum sizin için Türkçe olacaktır.

Y

Yavuz KILIÇ

Misafir
Bence, forumun farklı dillerde yayınlanması, hem evrenselliğin, hem de internet kullanımının nasıl geliştiğinin bir kanıtıdır.
İyinet'i içtenlikle kutlarım. Yavuz KILIÇ

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama halen webmaster resources web page design web hosting make money on internet gibi şeyler yazıyor. adsense devri kapandı bunlarada gerek kalmadı :p

ragiax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wasGer' Alıntı:
ama halen webmaster resources web page design web hosting make money on internet gibi şeyler yazıyor. adsense devri kapandı bunlarada gerek kalmadı :p

Şimdi de adbrite var... :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adbrite içeriğe göre reklam çıkarmıyor, bu yüzden gerek yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5