İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İngilizce kaliteli sitelerden tanıtım yazısı alınacaktır

DomainTicaret

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba
İngilizce kaliteli sitelerde tanıtım yazısı yayınlatmak istiyoruz. Tanıtım yazısı başına belirlenecek ücretde limit yoktur. Yeterki sitenin kalitesine göre makul bir ücret istensin.
Site kalitesi olarak istediğimiz kriterler aşağıda belirtilmiştir.

- pr: 1 ve üzeri
- hit: Günlük 300 tekil ve üzeri, (Hitler Türkiyeden olmayacak.)
- Site sadece tanıtım yazısı yayınlama amaçlı, içi tanıtım yazıları ile dolmuş bir site olmayıp, emek verilen bir site olmalıdır.
- Tanıtım makalesi sitede ömür boyu kalacaktır.

tanıtım yazısı başına isteyeceğiniz ücret 1TL de olabilir 100TL de siteniz tarafımızca analiz edilip alma yada almama şeklinde karar verilecektir.
Mümkün olduğunca herkese geri dönüş yapılmaya çalışılacaktır. Fakat ilgilenmediğimiz tekliflere geri dönüş yapamayabiliriz.
Lütfen "geri dönüş yapın" gibi bir not yazmayınız. Çünki zaten ilgilendiğimiz tekliflere mutlaka geri dönüş yapıyoruz.
Özel mesaj gönderirken aşağıdaki şablona uygun gönderirsek seviniriz;
- site ismi
- sitenin kaç yıldır faaliyette olduğu
- sitenin özgünlük durumu
- sitenin tekil hiti
- PR si
- Tanıtım yazısının minimum kaç gün ana sayfada kalacağı
- Tanıtım yazısında max kaç link bulunacağı
(biz max. 3 düşünüyoruz, fakat daha azda olabilir. Tercihinize saygı duyarız.)
- Tanıtım yazısı başına ücret ( Lütfen minimum kabul edebileceğiniz makul bir ücret yazınki geri dönüş yapabilelim.)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5