İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

"İngilizce" kelimesi geçen domain?

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Yanlış anlaşılma olmasın, domain ingilizce bir isim olmayacak. İçinde "ingilizce" ifadesi yer almasını kastediyorum.

For example;

ingilizcebıdıbıdı.com :p

İngilizce ders anlatımlarına yönelik kullanılacaktır. Elinde böyle bir domain olan varsa istediği fiyatla birlikte bana iletirse sevinirim. :hmmm:

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
ingilizce dersanesi org/net geniş arama 6600/tam arama 2200 Tbm 1.23
İngilizce diyaloglar com/net/org geniş arama 9900/tam arama 2900 Tbm 0.93

başka aklıma gelen olursa yazarım

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
ingilizce dersanesi oldukça hoş. com'un popüleritesini araştıracağım. Çok güçlü bir rakip seçmek istemiyorum kendime :)

Teşekkür ederim Eif

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
onlar seninle rekabet edebilirler mi :D

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Eif eğer bir yanlışlık yoksa çok güzel bir şey yakaladım sayende. Bahsettiğimiz site malum kelimede ilk sayfada çıkıyor. Sitem 5 ayı geride bırakırken bu kelimede oldukça gerilerdeyim. Ben bu kelimede ilk sayfaya gelirsem çok fazla hit çekeceğimi düşünmüştüm. Siteye girip istatistiklere baktım, bugünkü ziyaretçi sayısını görünce şok oldum! Siteme bu anahtar kelimeden gelen yok, ancak olsada pek bir şey değimeyecek sanırım. Benim günlük ziyaretçim bu siteye nazaran oldukça fazlaymış.

Ben şimdi bunca zaman boşa mı kürek çektim :)

edit : sanırım bir yanlışlık varmış, şimdi gayet iyi sayıyor. İyi tarafından bakmak lazım, boşuna kürek çekmemişim :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
site geliştikçe zaten anahtar kelimeleri artıyor. zamanla hiç beklemediğin kelimelerde bile ilk sıralara yerleşiyor. benim bir site de "html" diye üstlere çıkmış, sürekli html soruları geliyor bana maille durmadan. webmaster okulu açsam olacak yani :)

retrospektif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Haklısın, zaman gerekli bunlar için. Önümde yıllanmış siteler var, işim biraz! zor sanırım. Bilgiler için teşekkür ederim.

Şuan "etmezler ..." katılıyorum, ama bir gün "edemeyecekler" ;)

Bkz: Durmak yok, yola devam.. Tanıdık geliyor bu bir yerden :ıslık:

serkankaya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İngilizce.com var ilgilenirseniz. IDN'dir; en baştaki İ harfi büyük. fakat arama motorunda ingilizce gibi görünür. Google'da İngilizce.com diye aratıp görebilirsiniz. Zaten ingilizce.com'u bu fiyata almanız imkansız. Fiyatlar ve diğer domainlerime bakmak için tıklayın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5