İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ingilizce link ekleyerek para kazanma

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bir directory sitesi açıyoruz. hazırlıklar bitmek üzere şu an
ingilizce linkler eklenecek
çalışmak isteyen varsa :

- ekleyebileceği link sayısı
- süre ( örneğin haftada 2.000 link - veya 5 günde 1.000 link ..vs..şeklinde )
- talep ettiği ücret

yazsın değerlendirelim..

link ekleme şekli :

- url
- açıklama
- keywords ( bir kaç anahtar kelime )
- isim ve mail ( bunlar yazılmasada olur yada hepsine aynı yazılabilir )

sadece 1 kişi ile çalışacağız. PM atmayın lütfen..buraya yazabilirsiniz

teşekkürler

gshalil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Günde 500'den fazla link ekleyebilirim. Ücret konusunda pek bir fikrim yok aslında sizin belirlediğiniz bir rakam yok mu?

gshalil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1000 link 100 milyon uyar mı ? Link başına 10 kuruş yapıyor. Kesintisiz devam edersem 2 günde istediğiniz linkleri ekleyebilirim sanıyorum.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
1000 makaleyi ( ingilizce ) 20 YTL ye ekletiyoruz bir sitemize.. ki bu link ekleme daha pratik ve kolay.
talep ettiğiniz rakam çok uçuk. teklif için teşekkürler

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
hazirladigim örümcek tarzı php ile yapılmış bir simülasyonum var kucuk oynama ile sitene göre ayarlayabilirim bu yazilimi.

Özellikleri:

Gün içinde: 10.000 link ekleyebilir.
Linklerin çoğu: Google, Yahoo, Msn gibi arama motorlarindan alir.
Linkten linke atlayarak tüm href="$regex" deki $regex leri alir.

2 şekilde bunu sana uyarlayabilirim.

1. kendi sunucumda calistiririm 10.000 link başına 50 ytl alirim.
2. direk similasyonu sana verebilirim. (zend ile şifrelenmiş bir biçimde -kodlar gozukmez-) bunun fiyatıda 500$+kdv

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
tam anlayamadım işin içeriğini. biraz yalın bir dille açıklarsanız ilgilenebilirim
scriptimiz ASP yalnız. bunu belirteyim, ona göre konuyu konuşalım

F

fatihhk

Misafir
Caesar' Alıntı:
hazirladigim örümcek tarzı php ile yapılmış bir simülasyonum var kucuk oynama ile sitene göre ayarlayabilirim bu yazilimi.

Özellikleri:

Gün içinde: 10.000 link ekleyebilir.
Linklerin çoğu: Google, Yahoo, Msn gibi arama motorlarindan alir.
Linkten linke atlayarak tüm href="$regex" deki $regex leri alir.

2 şekilde bunu sana uyarlayabilirim.

1. kendi sunucumda calistiririm 10.000 link başına 50 ytl alirim.
2. direk similasyonu sana verebilirim. (zend ile şifrelenmiş bir biçimde -kodlar gozukmez-) bunun fiyatıda 500$+kdv

daha önce kullanıldığı bir yer gösterebilirmisiniz?

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
favorites' Alıntı:
tam anlayamadım işin içeriğini. biraz yalın bir dille açıklarsanız ilgilenebilirim
scriptimiz ASP yalnız. bunu belirteyim, ona göre konuyu konuşalım

google botları nasıl dolaşıp sayfaları indexliyorsa buda makalelerin oldugu sayfa adreslerini senin için indexlicek... ve sayfana direk eklicek... yani bunu elle diğil bir program yardımıyla yapmış gibi olucaksın anladıgım kadarıyla...

D

duyurbeni.com

Misafir
favorites' Alıntı:
1000 makaleyi ( ingilizce ) 20 YTL ye ekletiyoruz bir sitemize.. ki bu link ekleme daha pratik ve kolay.

kölelikten farkı yok. yazma bari böyle şeyleri.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
duyurbeni.com' Alıntı:
kölelikten farkı yok. yazma bari böyle şeyleri.

daha önce - rep verdiğim için sana tekrar - rep veremiyorum..

1000 "free makale " nin eklenmesi ortalama 24 saat sürüyor. günde 20 ytl kazanç kapısı sağlıyoruz öğrencilere. ki daha önce bizimle çalışan yüzlerce editöre kazandırmaya devam ediyoruz. 1 ay içinde 1 milyarın üzerinde ödeme yaptık genç arkadaşlara ( program ve oyun sitemizde )

Gereksiz yorumlar yapma..umarım forum üyeleri değerlendirecek bu yorumunu ve ona göre sana rep vereceklerdir..

D

duyurbeni.com

Misafir
güzel kardeşim 24 saat diyosun.

8 saat çalışma bedeli 7 milyona geliyor. Ayrıca net bilgi işidir saatle ölçülemez yapılan copy paste olsa bile.
Ayrıca ,

"Gereksiz yorumlar yapma..umarım forum üyeleri değerlendirecek bu yorumunu ve ona göre sana rep vereceklerdir.."

bunu yapmaya hakkın yok burası senin babanın ciftliği değil tehditvari konuşamazsın.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
duyurbeni.com

bu bir arz talep meselesidir.. eğer sende bu foruma o şekilde bir mesaj atarsan ilginin olucağını görebilirsin.. yani internete bağımlı oldugu için internette zaman geçiricek bişiyler arıyan bi çok insan var... ben insanların bu durumdan memnun olduklarını düşünüyorum... ayrıca favoritesin tehdit vari konuşmasına sen nasıl tepki gösteriyorsan bende bu işi daha önce istekleriyle yapan insanlara kullandıgın "kölelikten farkı yok" cümlesi ile hakaret etmene tepki gösteriyorum... kölelik bi işin zorla sadece karın tokluguna yapırılmasıdır.. ve insanlar bir eşya gibi görülmektedir.. burda yapılan ise bir iş.. çok farklı iki kavram...

D

duyurbeni.com

Misafir
"internette zaman geçiricek bişiyler arıyan bi çok insan var."

haklısın, bunu hesaba katmadım. ama yine mutevaziliği elden bırakmamak lazım.

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
favorites' Alıntı:
daha önce - rep verdiğim için sana tekrar - rep veremiyorum..

1000 "free makale " nin eklenmesi ortalama 24 saat sürüyor. günde 20 ytl kazanç kapısı sağlıyoruz öğrencilere. ki daha önce bizimle çalışan yüzlerce editöre kazandırmaya devam ediyoruz. 1 ay içinde 1 milyarın üzerinde ödeme yaptık genç arkadaşlara ( program ve oyun sitemizde )

Gereksiz yorumlar yapma..umarım forum üyeleri değerlendirecek bu yorumunu ve ona göre sana rep vereceklerdir..

sadece bir kişi alcam diosun ama. millet haklı yani 1000 link 20 ytl :S

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya iyide zorlamı kardeşim isteyen girer ekler adam en azından parasını veriyor dimi daha öncede çalıştım hiç sorunsuz paramı yatırdılar herzaman iletişim içindeler bi sorun oldugu zaman. Beğenmeyen başka kapıya gider hiçbirşey zorla diil yorum yazmazsın olur biter.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
favorites' Alıntı:

1000 makaleyi ingilizce üstelik 20 liraya kim ekliyor bizede soylermisin ? makale basına 1 dolar oduyor yabancı sitelerde oralara bu 15dolar/1000 ücretli makaleleri satıp zengin olur köseyi doneriz :)

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Web tasarımla uğraşıyorum, hosting işine de geçeyim dedim artı gelir açısından. Ancak bakıyorum ki hosting alanında olduğu gibi herkes emeği kolay satan kişiler haline gelmiş. İhtiyacı olanların sonuna dek arkasındayım ki iyi hizmet verdiği takdirde. Ancak okuduklarım ihtiyaç sahibi insanların kullanıldığını gösteriyor.

Nette 24 saat boş vakit geçirenlere gelince. İşini iyi yapan kimsenin 24 saat boyunca 1000 linki 20 ytl gibi bir rakama gireceğine inanmıyorum. Yokluktan bu işi yapıyorlarsa yazımın devamını okumalarını rica ediyorum.

1000 link 20 YTL
Kölelik tartışılmış da ben olayı biraz hammallığa getireyim.
Bir hammalın günlük kazancı alın terinden ortalama 20-25 YTL'dir. Tecrübesinden dolayı para kazanamıyor bu insanlar ki daha da kaybediyor. Eğer burada anlaştıysak bir sorum olacak. 1.000 linki ekleyecek ve yıllarını bu işe vermiş bir kişiye hammala aynı parayı veriyorsun? Hammalları aşağılamak mı amacım? Haşaaa, hayır... O yük taşıyor 25 YTL kazanıyor sende 1.000 link eklemeye aynı parayı veriyorsun. Aradığın kişi nette hammallık yapacak okumuş bir genç mi? Okuyor diye çalışanla aynı parayı kazanamaz mı?

Bir üniversite öğrencisiyim ve benim gibi diğer üniversite öğrencilerine de çok daha iyi para kazanacağı bir imkanı sunmak istiyorum. Aradığım tek şey web programlamada ya da flashta kendini iyi yetiştirmiş bir BİREY olması. İyi iş çıkarana ayda minimum 1000 $ ı garanti ediyorum. Saygılar, Cihan KIZILGÜL...

Msn : [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi