İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İngilizce Mp3 Sitesi Hitini Korur mu ?

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Biliyorsunuz adsense ile ilgili sıkıntılarım var 62 bin gösterimden 72 tıklama aldım geçen gün bunun için ingilizce olayına eğilmeye karar verdim sizce türkçe yi tamamen kaldırıp site sadece ingilizce yapsam hit kaybına uğrarmıyım ne düşünüyorsunuz bu konuda

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.mp3arsivi.org/en arkadaşlar bi göz atın bu çiçekçilerin ne alıp veremediği var benle ya of ya kurtulamıcakmıyım ben bunlardan ya banlasam genel hizmet reklamı cıkcak of of bazı bölümlerde hala genel hizmet reklamları cıkıo sitede şu an bir tane bile türkçe karakter yok database de dahil olmak üzere of adsense off

E

erotika

Misafir
baktım oradakilere göre çok dedim ?

Gulay - Adi Yok Albumu Eklenmistir

Gulay - Adi Yok Isimli Son Albumunun Muzikleri Sisteme Eklenmistir

bunlar felan :)

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkçe karakter var mı sistem o kadar büyük mü ki harflerin sıralanışına göre dili belirleyebiliyor o kadar oldugunu hiç zannetmiyorum eğer o kadar diyosanız ana sayfadaki bütün haberleride ingilizce yapıyım bide öle deniyelim :)

Cahil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense forumunu uzun zamandır izliyorum. Bana göre hatalı bilgiler aktarılıyor. Deneyimli ve iyi kazanan biri olarak bunun farkına vardım.
mp3arsivi; dikkat edersen http://www.mp3arsivi.org/en ile http://www.mp3arsivi.org aynı türkçe reklamlar çıkıyor. her ikisindede sayfa adı default.asp , google işte bunu dikkate alıyor. senin adresini ilk ziyaret ettiğinde türkçe bölümdeki default.asp ile karşılaşıyor. sen daha sonra hangi dik klasörünü yaparsan yap, google default.asp sayfasını gördüğünde aynı reklamları yayınlayacaktır. http://www.mp3arsivi.org/en sayfasına bi redirect koyup xx.asp yazarsan bence o sayfada reklamlar değişebilir.

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bütün sayfalarda genel hizmet reklamlarının cıkma sebebide bumudur diyosun yani ?

Cahil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mp3arsivi:
http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=7064 burdaki yazıyı okumanı öneririm.
Sana tavsiye edebilceğim diğer bir noktada, ana sayfandaki
Gulay - Adi Yok Albumu Eklenmistir
Gulay - Adi Yok Isimli Son Albumunun Muzikleri Sisteme Eklenmistir
şeklindeki şarkıcılar yerine Eminem, jennifer lopez gibi şarkıcıların haberlerine yer ver. Yani orda eklenenler hep yabancı şarkıcılar olsun.

S

soundmaster

Misafir
Türkçe kelime kaynıo sayfa arkadaşım nası Türkçe reklam çıkmasın ki :)

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bide şu var.Mesela ben Türkçe içerikli bir sayfaya /english diye bir bölüm ekledim.1-2 gün Türkçe reklamlar çıktı, sonra kendiliğinden ingilizce reklamlara döndü.
Bakınız gene whitekey olayı :)

Cahil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Soundmaster
Türkçe kelime kaynıo sayfa arkadaşım nası Türkçe reklam çıkmasın ki demişsin.
Peki iyinet forumlarında da türkçe kelime kaynamıyormu?
Kaynıyor, peki yabancı reklamlar nasıl çıkıyor, title ve konu başlıklarında bulunan ingilizce kelimelerden... Yani sitenin full ingilizce olması gerekmiyor.

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam o ingilizce bölümündeki haberleri albüm adlarını filan topunu değiştiriyorum arkadaşlar bakalım sonuç ne olcak

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cahil' Alıntı:
Soundmaster
Türkçe kelime kaynıo sayfa arkadaşım nası Türkçe reklam çıkmasın ki demişsin.
Peki iyinet forumlarında da türkçe kelime kaynamıyormu?
Kaynıyor, peki yabancı reklamlar nasıl çıkıyor, title ve konu başlıklarında bulunan ingilizce kelimelerden... Yani sitenin full ingilizce olması gerekmiyor.

Kesinlikle katılıyorum. Bu google makina sonuçta bilgisayar; insan değil.
Kafa karışacak iyice :) çeşitli reklamlar çıkacak.
Bu arada "nick" in 'Cahil' ama kesinlikle cahil değilsin. Güzel bir kinaye olmuş ;)

Saygılar...

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteki haberleri sitede 1 tane bile kalmadı ne database de nede kodlarda yine olmuyo yine olmuyo o verdiğing /en linkinde neyse artık bi yol buldum sadece yabancı mp3lerde mp3 reklamları cıkıyor ve yabancı mp3lerin sayfasını tamamen ingilizce yaptım bakalım etkilicekmi

S

soundmaster

Misafir
vbulletinde trye çevrilmeyen kısımlar yüzünden ingilizce reklamlar çıkabilio
biraz sistemi farklı
bi de tepeye serpiştirilen keywordler mevcut onlar da etkilio
vb sistemi biraz farklı
burda tr reklamları da çok çıkıo sadece eng diil

S

soundmaster

Misafir
mesela örnek:
alttaki "cevap yaz" tuşuna bas
eng reklamlar çıkar genelde
çünkü title daki en son kısım trye çevrilmemiş

Cahil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim söylemek istediğim sadece yabancı reklamlar değil. Şu an tartıştığımız konu başlığı hosting veya dedicated olmamasına rağmen reklamlara bakarsan hosting üzerine çıkıyor. Demmeki olay sadece içerik veya türkçe kelimeler değil, ben bunu anlatmaya çalışıyorum.
mp3arsivi , test için bir öneri: sen default.asp dosyasının aynısını def.asp olarak kaydedip, bu sayfaya yabancı şarkıcıların ismini ve sayfanın herhangi bir yerine 1 cümle ingilizce olarak müzik, mp3 ve klip ile ilgili bir şey yaz. bakalım def.asp sayfasında nasıl reklamlar çıkacak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5