İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İngilizce Özgün Makaleler 0.5 $

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Merhaba,
İngilizce gramer yapısına uygun, anlaşılabilir, anlamlı, talep edilen her alanda yeniden yazılacak İngilizce makaleler adet başına 0.5 $ dır. Konunuzu (Örn. Akne tedavisi veya kişisel ev vergileri) ve makale adedini belirtmeniz yeterli. Talebinizi kabul ettikten sonra %50 peşin ödeme kabul ediyorum. 1000 $'ı aşan işlerde yazılı, kaşeli, yasal anlaşma yapabiliyorum.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba dostu sana şunu soracağım ben sana makaleyi göndereceğim sen bunu okuyup anlayıp elınlemi yazacaksın yoksa dp te satılan rewriter scriptlerinlemi düzenleyeceksin bu konuda açıklama yaparsan anlaşabiliriz

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Yanıt gecikmiş ama kusura bakmayın. Yeni gördüm. Dpte satılan rewriter değil kendi yazdığım rewriter ile gramere uygun, anlaşılır biçimde yeniden yazdırıyorum.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Yanıt gecikmiş ama kusura bakmayın. Yeni gördüm. Dpte satılan rewriter değil kendi yazdığım rewriter ile gramere uygun, anlaşılır biçimde yeniden yazdırıyorum.

Konunu baltalamak gibi olmasın ama bunu yapman imkânsız. Türkçe ve İngilizce, zaman ve kullanım kavramları bakımından birbirinden çok farklı yapılardadır. Yani sağlıklı bir şekilde rewrite edemezsin.

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Türkçe'den İngilizce'ye çevirmiyor.

Rewrite: Yeniden yazmak. Aynı dilde yeniden kaleme almak.

Translation: Çeviri. Bir dilden bir dile çevirmek.

Önce konuyu anlayalım sonra baltalama muhakemesi yapalım. Dilerseniz bir paragraf veya makale yapıştırın örnek yeniden yazma yapayım.

Ayrıca birşey eklemek istedim. "imkansıza" nazire mahiyetinde... Bu da programcılığın şanındandır :) Bir sözüm: "Yeterince if kullanırsanız yapamayacağınız şey yoktur."

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Türkçe'den İngilizce'ye çevirmiyor.

Rewrite: Yeniden yazmak. Aynı dilde yeniden kaleme almak.

Translation: Çeviri. Bir dilden bir dile çevirmek.

Önce konuyu anlayalım sonra baltalama muhakemesi yapalım. Dilerseniz bir paragraf veya makale yapıştırın örnek yeniden yazma yapayım.

Ayrıca birşey eklemek istedim. "imkansıza" nazire mahiyetinde... Bu da programcılığın şanındandır :) Bir sözüm: "Yeterince if kullanırsanız yapamayacağınız şey yoktur."

Eksik anlatmışsın ki yanlış anlamışım. Özgün makale yazılmasından bahsediyorsun, düzenlemeye dair bir terim göremedim. Ayrıca ömrün boyunca if kullan Türkçe ve İngilizce kurallarını eşleyemezsin.

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
"İngilizce gramer yapısına uygun, anlaşılabilir, anlamlı, talep edilen her alanda yeniden yazılacak İngilizce makaleler adet başına 0.5 $ dır."

"yeniden yazmak" ne anlama geliyor?

"anlaşılır biçimde yeniden yazdırıyorum" Bu ne anlama geliyor?

Anlatımım değil anlayışın eksik. Art niyetsiz bakıp konu baltalamaya gitmezsen görürdün.

"Ayrıca ömrün boyunca if kullan Türkçe ve İngilizce kurallarını eşleyemezsin." Bu iletinden sonra da seninle programlama konusunda tartışacak değilim.

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
sayfalarca olmadıkça sorun olmaz. Msn'i özel iletiyle gönderiyorum.

mhmh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her türlü ingilizce- türkçe veya türkçe-igilizce çeviri yapablirim

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
ingilizce turizm alanında yazdırmayı düşünüyorum yanlız kaynagım yok eger kaynak sorununuz yoksa calışabiliriz.

iş sürekli sistemli olmalı yani günlük 3-5 makele ödemeler haftalık veririm. Ödemenin hiç bir kısmını peşin yollamam.

Sizin içinde uygun ise msn adresnizi pm atın görüşelim detaylı bilgi vereyim..

kolay gelsin..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5