İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İngilizce Scriptler, Siteler Türkçeye Çevrilir

Xcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyat + yaptigin is vede zaman gibi bir örnek verebilirmisin. senle beraber tr den 10 uncu kisiyi deneyelim bakalim hello diyen ceviriyor. msg de ciddiyim. sayet yapiyorsan.

omerucan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında talepler üzerine böyle bi iş yapıyorum. şu an forumrehberi.com için indexu scriptini türkçeleştiriyorum. www.forumrehberi.com adresinden bitirdiğim kısmı görebilirsin. Ufak tefek hatalar olabiliyor, cümle cümle çevirdğim için anlamda problemler olabiliyor. Henüz fiyat konuşmadık.Süre ise 3 4 gün bitirdiğim yere kadar. Bundan sonra aedating scriptini türkçeleştireceğim. 1600 satır dil dosyası var. Bu da beleşe olacak

Dediğim gibi fiyat sitenin sayfa sayısına veya dil dosyasındaki satır sayısına göre değişir. ama 30 40 YTL den fazla olmaz sanırım..

ingilizce bilgimin nereden geldiğini merak edersen ist. üniv. ingilizce işletme'de okuyorum. Haftada bir ödevler için türkçe- ingilizce çeviri yapıyorum

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
mesela gibi bi siteyi nekadara çevirirsin mesela diyorum çünkü artık site benim değil

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi