İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İngilizce Site Açmayı Düşünüyorum

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İngilizce site açmayı düşünüyorum ama eminim türkiyedeki web gibi değildir hangi konuya yönelmeliyim yabancı sitesi olan abilerimizin tavsiyelerini bekliyorum

M

mfk_1868

Misafir
herhangi bir sey sec ama bilimsel niteligi olan veya endustriyel niteligi olan bir konu sec. Gidip eglence video falan secme bence. O tarz sitelerde 10000 hitle kazanacagını ilk yerde anlattıgım niche sitelerle 1/10 hitiyle yapabilirsin. Yabanci bi kedi pisligi temizlemeyle ilgili site vardı ve aylık 1000$ a yakın kazanıyordu cıkan google reklamları da bu konuyla ilgili kimyasal urunlerin reklamlarıydı. Yani bilimsel ve endustriyel bi konu secip o konu uzerine orijinal içerik uretmen iyi olur diye dusunuyorum.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer içeriği iyi yaparsan, yabancı ziyaretçilerin reklamlarına tıklamaktan kaçınmayacaklardır bunu unutma...

Kopyala/Yapıştır dökümanlarla site açma... Yapacaksan özgün bir şeyler hazırla. Benzeri fazla olmasın piyasada. Ne bileyim gidip de FOREX TRADİNG diye bir site açma...

Arkadaşım çiklid balık türüne ait bir site yaptı, site dmoz da indexlendi ve çok güzel ziyaret alıyor... reklam kazancı da bayağı iyi... Fikir olsun diye söyledim.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Çok ciddi bir ingilizce proje var aklımda ama kodlama için zaman gerekli finaller bir çıksın.İnternette bir tane örneğini gördüm ben PR 6 100 den fazla alt kategorisi var onlarda hepsi PR5 ama çok saglam bir proje hele hele ingilizce için.

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Peki arkadaşlar takılabileceğimiz nabzı kontrol edebileceğimiz iyinet,r10 gibi forum siteleri hangileridir yabancıların

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elinde yabancı döküman yani kitap tarzı şeyler varsa açabileceğin güzel bir site söliyeyim. meyve yetiştiriciliği. vaktim ve dökümanım sağlam olsa ben hazırlıyacağım, avrupa bu tarz sitelere önem veriyor, bence bi göz gezdir, armut şeftali ve elma yetiştiriciliği konusunda güzel bi site hazırlayabilirsin ;)

yada benim ingilizcem sağlam ben türkçeden ingilizceye uyarlarım dersen güzel üniversitelerimizin güzel dekanları harika eserler hazırlamış, adresi verirsen sana kitapları postalarım, sende tercümesini edersin ağır ve yorucu bi iş olur ama sonuçta sıfır kilometre bir kaynağa sahip olursun...

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keyfinebak.com' Alıntı:
elinde yabancı döküman yani kitap tarzı şeyler varsa açabileceğin güzel bir site söliyeyim. meyve yetiştiriciliği. vaktim ve dökümanım sağlam olsa ben hazırlıyacağım, avrupa bu tarz sitelere önem veriyor, bence bi göz gezdir, armut şeftali ve elma yetiştiriciliği konusunda güzel bi site hazırlayabilirsin ;)

yada benim ingilizcem sağlam ben türkçeden ingilizceye uyarlarım dersen güzel üniversitelerimizin güzel dekanları harika eserler hazırlamış, adresi verirsen sana kitapları postalarım, sende tercümesini edersin ağır ve yorucu bi iş olur ama sonuçta sıfır kilometre bir kaynağa sahip olursun...

Peki yabancı hit'i nasıl sağlarız ?

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde bilmediğim konu bu :( aslında biri şu yabancı hitlist ve toplist konularıyla ilgilense bize çok büyük iyilik yapmış olur. google hariç bide habire dmoz deniyo ama ne işe yarıyo bilmiyorum o site var duyguğum bildiğim ne yapabiliriz bi bilgim yok malesef...

aslında bu konuya değinsek iyi olucak yabancı hit sağlıyabileceğimiz hitlist ve toplistleri öğrensek iyi olur...

BlueBlood

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yurtdışı kaynaklı hergün en az 10 tane directory açılıyor yani bizde toplist hitlist neyse directory lerde o ayarda şeyler.. ne kadar çok directory e kayıt olursanız o kadar iyi..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5