İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İngilizce Sitede Turkce reklam

vaio

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar inglizce içerikli bir site yaptım ama turkce reklam çıkıyo şu logo melodi falan aptal reklamlar varya hemde onlardan

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteyi yazarsan daha fazla yardımcı olabilirler....

emreba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turk ip'si ile girdigin icin olabilir mi? :S ( kizmayin sadece 1 tahmin :D )

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben dün bir site gördüm, rusça bir site. onun google reklamları hepsi ingilizce. baktım, whois' dan sahibi rusyada. ama adam sayfaların aliası ( yani adreste yazan sayfanın adı) hepsini ingilizce verdi. acaba ondan mı böyle karışım oluyor? benim bir ingilizce sitede hem türkçe hem ingilizce reklamlar çıkıyor. aliaslar da ingilizce...bende anlamadım bunu

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Siteye Türkiye'den giriş yaptığınız için o reklamlar çıkar.Adwords ile reklam verirken ülke - bölge seçilir.

eRLySL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben dün bir site gördüm, rusça bir site. onun google reklamları hepsi ingilizce. baktım, whois' dan sahibi rusyada. ama adam sayfaların aliası ( yani adreste yazan sayfanın adı) hepsini ingilizce verdi. acaba ondan mı böyle karışım oluyor? benim bir ingilizce sitede hem türkçe hem ingilizce reklamlar çıkıyor. aliaslar da ingilizce...bende anlamadım bunu

Kullandığınız tarayıcının dili nedir? Bazen Local'de calisirken bende de oluyor bu :)
Sitedeki kelimelerinde etkisi var büyük ölçüde..

vaio

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 tane bile turkce kelime yok arkadaşlar scriptte 3 5 tane var ama oda o kadar etkilemez diye düşünüyorum

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adwros kullanmayanlar belli oluyor :) Adwros reklamları verdiginizde bölge ve dil secebiliyorsunuz. İp Türkiye 'ye ait oldugu için o reklamlar çıkıyor haliyle. Ehh adamlar ne yapsın. Sürekli engelleniyor o tür reklmalar. Anca öyle yabancı sitelerde çıkar. Söyleyelim de onlar da engellsin :)

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
giriş ipleri türk oldugundan öyle gösteriyor

o zaman mantıkken ben türkiyeden girerken bir rus siteye reklam neden ingilizce görüyorum ki??? ip türkçe...bence ip ile alaka olmaması lazım. bir düşünün: ben bir ingilizim diyelimki, ingiliz bir siteye giriyorum,ama türkiyeden bir internet kafeden, ben o türkçe reklamlara ne yapıcam?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5