İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İngilizce siteden yüksek adsense geliri

prestige

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkür ederi çok makbule geçti
Dünya pazarında Türk webmasterların dilim hacmi yüksek olursa Türkiye kazanır
Ekonomi canlanır falan filan.... =)

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Thebacklinkbuilders yi backlink konusunda özellikle profil backlink konusunda öneririm fiyatlarıda gayet uygundur 1k profil backlink in 7-8$ olduğu yerlerde var fakat Thebacklinkbuilders işini düzgün yapıyor gerçekten hiç terettüd etmeyin paypal ile ödeme imkanıda sunuyor.

T

trgy

Misafir
4 tık almışım 30-40 sayfa gösterimine verdiği para 2,19 $. iyinet i kapatıp bu işe başyacağım yakında. :)

kullandığım kelime loan.

Srfcn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok yararlı bir anlatım hocam, teşekkürler.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
trgy devret siteyi hemen alam aga :D

CanK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AdSense Now adlı eklenti hakkında bir kaç olumsuz yorum okudum sizin bir bilginiz varmı ?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
İngilizce blogla bile para kazanabilirsiniz.Açın bir özgün site öğrencinin birinede verin ceviri parası (sürekli çalıştığınızda ucuzada gelir ceviri) güncelleyin habire siteyi bu bile size reklam yerleşimine ve gündemi takip etmenize göre 1000-2000 arası para getirir...

Kullandığınız kelimelerse ağır kelimeler olup (Loan , forex , estate gibi) dikkat gerektirir.En ufak bir hatada siteniz kötüler listesine gönderilip geliriniz dipler.Veya banlanırsınız.Bu yüzden fazlada umut bağlamadan veya profesyonelce yapın ;)

Benim tavsiyem ki denenmiştir.Profesyonel blog nasıl oluşturulur ve nasıl yönetilir öğrenin.O birbirinin aynı özgün olmayan siteleriniz için uğraşıcağınız vakte kat kat kazanırsınız...(not : türkçe veya farklı içerikli bloglar beş para kazandırmaz , ingilizce şart.Ayrıca bloğunuzu çok iyi yönetmeniz lazım)

Tolerance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum stabil bir site açmışsın. Çoğu yerde SEO uzmanı diye tabir edilen vatandaşların yanlış anladığı şu özgünlük meselesini tam anlamıyla gerçekleştirmişsin.
Sitende kredi haricinde hiçbirşeye yer verilmemiş. Tek bir doğrultuda olduğun için sitende karma reklamlar çıkmaz, buda herhalukarda tıklanma potansiyeli saglar. Konu sayın elimdeki parmakların sayısını geçmez :)
Ama strateji 10/10 :)
Tebrikler dostum. Bol kazançlar...

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Dün itibariyle yabancı diye tabir edelin site türünden bende bir tane açtım. Gerçi sizin bu makalenizin etkisi, siteyi açmamdaki en büyük amaç oldu. Bide yabancı sitelerin seosu konusunda merak ettiklerim vardı onlarıda uygulayacağım. Teşekkürler.

T

trgy

Misafir
Bu arkadaşı dinleyin diye 3. yazışım sanırım. :) Ekteki resim canlı örneği benim hesabımdan. :)

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
trgy ordaki en iyi kanallara tıklayıp bir de öyle resim koyar mısın :D şaka maka da bayağı iyi oranlar. peki İngilizceAlmanca-İngilizce çevirilerle mi gidiyorsun? Yoksa makale falan mı satın aldın? Ya da kendin mi yazıyorsun? Ona göre devam edeceğim şimdilik deneme yapıyorum bakalım ama daha o kadar müsbet sonuçlar alamadım ben.

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arkadaşı dinleyin diye 3. yazışım sanırım. :) Ekteki resim canlı örneği benim hesabımdan. :)

Aklıma takılan sorulardan bazıları

1- Bu kadar kısa sürede nasıl oluyorda bu sayıda bir sayfa görüntülemesi elde ediliyor.Hit googleden değil ise arkadaşın anlattgı gibi facebook mu kullandınız.Yoksa farklı bir yöntem varmıdır.

2-Makaleleri kendinizmi yoksa arkadaşın anlattıgı gibi translatemi kullanıyorsunuz.

T

trgy

Misafir
Aklıma takılan sorulardan bazıları

1- Bu kadar kısa sürede nasıl oluyorda bu sayıda bir sayfa görüntülemesi elde ediliyor.Hit googleden değil ise arkadaşın anlattgı gibi facebook mu kullandınız.Yoksa farklı bir yöntem varmıdır.

2-Makaleleri kendinizmi yoksa arkadaşın anlattıgı gibi translatemi kullanıyorsunuz.

Kısa bir süre değil baya oldu google hiti. Makaleleri bir program aracılığıyla eş anlamlılarını koyarak özgünleştiriyorum. İngilizce bilgim iyi derecede olduğu için de anlamsız cümleler kurmuyorum.

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne üzerine açmıştınız siteyi hocam? Birde 2. aya felan girecek siteniz günlük ortalama hiti ne kadar acaba ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5