İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İngilizce siteme nasıl ziyaretci çekebilirim.

speed06

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İngilizce bebek resimleri siteme nasıl ziyaretçi çekebilirim. Google bi ara 7 sayfamı indexlemişti uzun süredir yalnızca ana sayfam indexli. Ziyaretçi çekebilmek için ne yapmam gerekiyor. Biraz acemiyim yardımcı olurmusunuz.
Teşekkürler.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
ing. siteye hit çekmek çok zordur. muhtemelen sayfalarını güncellememişsin. googlede silmiş olabilir. Googlenin seni sevmesi için siteni sıklıkla güncelle ve c/p yapma yani kendine özgü içerik olsun gerisi googlenin insiyatifine kalmış. bazen işe yaramıyor bu yöntem :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bunu en az 50 kişi konu açıp sormuştur(bende dahil) ama her defasında yol gösterici hiç bi cevap verilmemiştir bilenler bunu kendine saklamayı tercih ediyo biri çıkıpta yardımcı olmuyo

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
aslında kendine saklama olayı değil. ing. sitelerde muazzam bir alternatif çokluğu var. bu birincil husus. bunları aşıp ilk sayfada yer almak çok zor oluyor. Türkçe sitelere arama motorlarından nasıl hit çekiyorsanız, nasıl üst sıralara çıkıyorsanız burada da durum aynı. ama ing. sitelerden link alma imkanı pek olmadığı için site sürekli durağan kalıyor. bu da diğer önemli bir husus.
yani ing. sitelerde oturup bekleyerek hit gelmiyor..

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yabanci dilde sitelerim var. Copy Paste yapmadigim zaman muaazam bir hit oluyor. Copy Paste olarak sayfa yapmaya kalkarsaniz o zaman yeterince üst siralara cikamazsiniz. Mutlaka orijinal birseyler olmali.

ReL4X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kopyala/yapıştırsız, tüm seo ayarları yapılmış, yazı oranı ideal ve en önemlisi hedef kelimelerine backlink alarak link değişimi yapman ve yabancı forumlarda o şekilde konular açmanda faydalı olur
örneğin:http://www.planetphotoshop.com/forum/showthread.php?t=823
burda mesela Aging People Tutorial kelimesi benim sitemin backlinki olmuş(birçok foruma yaydım kopyala yapıştırcılarda yaymaya devam ediyor) ve ben google dan mesela aging people tutorial aramasında şuan birinci sıradayım ve bu şekilde istediğim 2-3 kelime aramalarında ilk sıralarda olabilirim
Ama yabancı forumlarda yaydığın linkli döküman mutlaka faydalı birşey olsun yoksa altına verilen cevaplar hoş olmayabilir. hem insanlara faydalı bir döküman hazırla hem kendine backlink oluştur yani :)

ottoman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aynı konuda ben de yardım arıyorum aslında. Uzun süredir araştırıyorum bu konuyu.

Benim bugüne kadar aldığım en değişik tavsiyelerden birisi makale/haber yazma tavsiyesi idi.
Pek çok article sitesi var internette. Bu sitelere "özgün" kendi içeriğinizi yansıtan bir article/haber yollayın. Zaten sitenize de backlink vereceklerdir ve bunu ne kadar çok sık yaparsanız o kadar çok artış olacaktır sıranızda. Fakat gerçekten anahtar kelime "özgün" olmak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5