İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İngilizce siteniz mi var ? tamamen legal hit mi istiyorsunuz?

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yaw bu autohits benzeri sitelerden değil mi?Farkı varsa açıklar mısın bizde ona göre değerlendirelim...

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Verdiğin sitede sistem nasıl işliyor,ziyaretçi sitemize nasıl gelecek,biraz açıklarsan çok makbule geçer...

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
toolbarını indiriyorsunuz, daha sonra beğendiğiniz sayfanın bilgilerini, kategorisini vs. yazarak yolluyorsunuz. limk tarzı bir site insanlar öneriyor, insanlar arama yaptığında siteniz çıkıyor. üye profillerine girdiğinizde önerdiği siteleri görebiliyorsunuz vs.
üye olmak 2 dakika falan sürüyor. içeriğe göre 50 ila 2000 arasında ziyaretçi gelebiliyor önerdiğiniz sayfaya. deneyin..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Uye olmadan sitemiz cikmiyor mu, buradaki uyelik sanirim ziyaretci uyeligi. Ben bir de reklamveren hesabi actim gerci, ama buradaki reklam veren hesabindan kredi vermeyi durduracagim yakinda, sitemin gorunmesi icin ziyaretci uyeligim mi olmasi lazim?

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
reklam veren hesabı hakkında bilgim yok. normal üyeliğim var benim.
toolbarıyla beğendiğiniz bir videonun mesela açıklamasıyla adresini yolluyorsunuz.. yani üyeler site sahipleri değiller.
isterseniz ö.m. la url yi yollayın adı - açıklaması - kategorisi ile birlikte ben yollayayım..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
açıkçası çok fazla gezmedim içini. sadece üye oldum ve toolbarını indirdim. ondan sonra hiç girmedim siteye. toolbardan ilgi çekecek sayfalarımı - sayfaları yolluyorum sadece.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende sitemi ekledim,panelimde eklediğim siteler görünüyor zaten...
ama ne gelen var ne giden,hiç kimse gelmedi ordan sanırım...
limitlerimi var neye göre gönderiyor ziyaretçiyi anlamış değilim...
pigeon sende verim varmı?

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ben ilk üye olduğumda bütün sitelerimi yolladım. ondan sonra ilgilenmedim tabii.
uzun url leri kabul ettiremedim ben, onlar öneriyor sitemi ama ben öneremiyorum uzun geliyor url.. yoksa video bombardumanına tutacağım yabancıları..

o zamandan eklenen sayfalarıma günlük 10 civarı hit geliyor halen..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Evet gıunluk reklam haddim dolmasina ragmen refererlarda gozukuyor, fena degil gibi.

Radamel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Stumbleupon güzel bir site..
Forumlarda duyduğuma göre 10k üzeri ziyaretçi alabiliyormuşuz.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
burdan gelen hitlere google adsense'in bakışı nasıl arkadaşlar ban yemeyelim?

Hobichat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu siteye daha yeni duydugunuza göre şöle bir liste verelimde tencere yuvarlansın kapagını bulsun misali.
Aşağıdaki sitelerden video, program, makale vs. ekleyip sitenize bedava hit çekebilirsiniz.
1. Youtube
2. Dailymotion
3. Stumbleupon
4. Digg
5. Reddit
6. Propeller
7. Delicious
8. Mixx

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5