İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İngilizce Tercüme İsteyen???

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba, Arkadaşlar uzun süredir takılamıyordum foruma malumunuz yaz geldi ve bende para harcama derdine girip soluğu kaş-kalkanda aldım.
üzerinize afiyet bi güzel de eğlendim

Eylülde bütünlemelerim olduğu için, şu an eve kapanmış bir vaziyetteyim 3 gün içinde derslere asılacağız, hal böyle olunca paralar da suyunu çekince, bi yandan yeniden kazanmak gerekiyor ancak şu an gündüzlü bi aksamlıu bi işe giremem o yuzden,,

- Web sitelerine profesyonel ingilizce-turkce turkce-ingilizce desteği vermek istiyorum.

daha öncede pek çok sitenin tercümesini yaptım, isteyenlere sayısız referans gosterebilirim.

Zaten resmi olsun olmasın bi işi ustasına teslim etmeyeceksinde kime teslim edeceksin :rolleyes:

evet arkadaşlar , ister ödev olsun ister tez olsun ister, noterlenmesi gereken resmi evraklarınız hatta aciliyet taşıyan önemli yazışmalarınız olsun bekliyorum

örnek:sedo, adbrite ve diğer reklamverenlerle aranızdaki problemler.
tarafımca pek cok arkadasın bi cok problemi de çzöülmüştür ve gene isim verebilirim.

kısacası..
hangi evrak olursa olsun istemediginiz kadar referans veririm

Emrah BAYILDIRAN

Çorlu 4. Noteri İngilizce Yeminli Tercümanı

Saygılarımla

iletisim için : özele yazınız

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5