İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İngilizce - Türkçe %100 Özgün Her Konuda Makale Yazılır

alicin12

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Her Konuda %100 Özgün Türkçe Ve İngilizce Makale Yazılır

Öncelikle bazı noktalara değinmek istiyorum; Türkçe makalelerde imla hatam sıfıra yakındır ve her konuda,istediğiniz uzunlukta yazabilirim.İngilizce makalelere gelecek olursak,B2 Upper Intermediate düzeyinde ingilizce bilgim mevcut zaten 2014 Nisan ayında ABD'de üniversite'ye başlıyorum yani ingilizce makale yazma konusunda deneyimim mevcut,ayriyetten hem ufak meblalar kazanırken hemde seviyem gelişecek.Bunları da bir dipnot olarak düşelim istedim.

İngilizce makale yazdırmanızın sitenize olumlu katkı sağlayacağı konusuna kalıbımı basarım.Google herzaman farklı ülkelerden "doğal" ziyaretçi kitleri olan siteleri sever ve ön planda tutar.Bu yüzden ingilizce makale yazdırmanızı tavsiye ederim.

Turkey-Flag-icon.png

Türkçe Makale Fiyat Tablosu
100 Kelime 1,25TL
200 Kelime 2TL
300 Kelime 3TL
400 Kelime 3,75TL
500 Kelime 4,5TL
+500 Kelime için ayriyetten fiyat belirleyeceğiz

English-Language-Flag-3-icon.png

İngilizce Makale Fiyat Tablosu
100 Kelime 3TL
200 Kelime 4TL
300 Kelime 4,75TL
400 Kelime 5,50TL
500 Kelime 6TL
+500 Kelime için ayriyetten fiyat belirleyeceğiz

Ödeme Koşulları
Ödeme yöntemi olarak TurkcellTL ve PayPal kabul etmekteyim.Eğer herhangi bir paketi almaya karar verdiyseniz ÖM'den iletişime geçebilirsiniz.

NOT1:İngilizce makalelerin teslim süresi uzunluğuna ve yazılan konuya göre değişkenlik göstermektedir.Türkçe makaleler -ÖM'den mesaj okunduktan,iş alındıktan- 3 saat sonra teslim edilir.
NOT2:Melek bile olsanız önce ücret,sonra makale prensibi ile çalışmaktayım.

ufuk2013

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ingilizce ve türkçe makaleler için iletişim bilgilerinizi verebilirmisiniz.
iyi çalışmalar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5