İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ingilizce ufak bi yazı

sempaty

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
To me this mean that you are in trouble if you are re-using data from the ODP.
Copyright matter and easy to check, so I would not play with this, especially knowing how much Google likes this project.

Obviously, submitting and getting accepted is a real good thing for any web site. It's quite understandable they do not want to be copied Wink

arkadaşlar yardımcı olabilecek biri varmı bunu çevirme konusunda

şimdiden teşekkürler

F

fatihhk

Misafir
To me this mean that you are in trouble if you are re-using data from the ODP.
Copyright matter and easy to check, so I would not play with this, especially knowing how much Google likes this project.

Obviously, submitting and getting accepted is a real good thing for any web site. It's quite understandable they do not want to be copied Wink

arkadaşlar yardımcı olabilecek biri varmı bunu çevirme konusunda

şimdiden teşekkürler

Bu bana şunu ifade ediyor eğerki datayı ODP den yeniden kullanıyorsanız,sorun yaşıyorsunuz.
Copyright meselesi ve kontrolü kolay, bu nedenle bununla oynamayacağım çünkü google'ın böyle bir projeyi ne kadar sevdigini biliyorum.

tabiki eklemek ve kabul edilmek her site için güzel birşey.fakat şuda çok rahat anlaşılabilir ki, kopya bir göz kırpması olmayı istemezler.

çevirdim ama bi kelime anladıysam arap olayım:D

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
goz kirpmasi smiley orda galiba. Kopyalanmamayi istememeleri cok dogal ;) yani.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Senin, sıkıntıda olduğun bana bu ortalama, eğer sen, ODP'den tekrar kullanan veriysen.
Telif hakkı meselesi, ve kontrol etmek için kolay, bundan dolayı ben, bunla oynamayacaktım, ne kadar Google'nin, bu projeyi beğendiğini özellikle bilmek.

Açıkça, teslim etmek ve kabul edilmek, herhangi bir web sitesi için gerçek iyi bir şeydir.
Onların, göz kırpma kopyalanmayı istemediği tamamen anlaşılırdır

buda hemen çevirden

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5