İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İngilizce ve Türkçe içerik için seo ?

saanef

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir forum kurmayı planlıyorum ve bu forum İngilizce ve Türkçe dillerinde yayın yapacak, İngilizce bölümü
seo hedefi olarak google.com Türkçe içerik için seo hedefi google.com.tr olacak.
Böyle bir forum için hangi ücretsiz forum sistemini kullanmalıyım ve sizce nasıl bir yapılandırma kurmalıyım.
Örneğin aklıma gelen tr.forumbilmemne.com en.forumbilmemne.com gibi 2 subdomain oluşturup
2 ayrı forum kurmak.Konu hakkında tavsiyelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

umit_agdeniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
sub domain yerine klasörlerme yapsanız,ve bir index aracılığı ile kullanıcı browser diline göre gibi bir kıstas ile yönlendirseniz daha iyi olabilir.sub domainleri google yeni bir domain olarak görüyor diyorlar(ben denemedim) eğer öyle ise gücünüzü dağıtmamış olursunuz.
www.umit.com/tr
www.umit.com/en

forumlardan da sizin beğendiğiniz hangisi onu kurabilirsiniz.hangisi olursa olsun ilgi ve yatırım olduktan sonra ücretli forum sistemi kullananları da geri de bırakırsınız

saanef

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sub domain yerine klasörlerme yapsanız,ve bir index aracılığı ile kullanıcı browser diline göre gibi bir kıstas ile yönlendirseniz daha iyi olabilir.sub domainleri google yeni bir domain olarak görüyor diyorlar(ben denemedim) eğer öyle ise gücünüzü dağıtmamış olursunuz.
www.umit.com/tr
www.umit.com/en

forumlardan da sizin beğendiğiniz hangisi onu kurabilirsiniz.hangisi olursa olsun ilgi ve yatırım olduktan sonra ücretli forum sistemi kullananları da geri de bırakırsınız

Evet söylediğiniz çözüm en iyisi sanırım o şekilde çalışmalara başliyim,sağolun ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5