İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İngilizce ve Türkçe Makale Yazarları Aranıyor

ufuk2013

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,

Tutalı , kendine güvenen, verilen işi tamamlıyabilen kendime, şirketime İyinet'ten İngilizce ve Türkçe özgün makale yazarları arıyorum.

İyi derecede İngilizce: Anlaşılır, profesyonel ve seoya uygun bir İngilizceyle yazabilmeli
İyi derece Türkçe : Anlaşılır,Profesyonel ve Seoya uygun bir Türkçeyle yazabilmeli,Müşteriyi satışa yönlendirecek ,almaya yönlendirecek şekilde yazmalı

Dürüst, iyi zamanlaması olan İngilizce ve Türkçe makale yazar(lar)ı arıyorum.

Yazılacak Makalelerde Koşullar:
1. Tüm içerik özgün ve anlaşılır olmalı.
2. Teslim edilecek makaleler 1 yıl geçse bile hiçbir yerde dağıtılmamalı, satılmamalı, yayınlanmamalıdır.
3. Dil, akıcı, anlaşılır ve seoya uygun olmalı.
4. 250-300 sözcükten az olmamalı. Ancak boş yere tümceler de uzatılmamalı.
5. Noktalamalar doğru kullanılmalı.
6. Yazılacak makalenin konusunu ben belirleyeceğim. Yazılacak olan makale Sağlık,egzersiz,bilgisayar,programlar, gibi .
7. Makalelerin yayınlanacağı siteler deşifre edilmemeli

Ücretlendirme:
Uzunluk ve kaliteye göre makale başı İngilizcede :1 veya 2 $. Yurtdışı taiwan, singapur piyasası 0.25 cent. Ek olarak bir iki tümcelik çevirilerimi ücretsiz yapmasını talep ederim.
Türkçe Makaleler içinse : Karşılıklı Telefon veya email aracılığı ile görüşebilirz.
Lütfen Ciddi olanlar arasın.
İşimiz Süreklidir.

Adet:
Getiri ve kalite durumuna göre değişir.

Ödeme:
Yöntem - 1: Paypal. makale tesliminde hemen.
Yöntem - 2: Her bankaya havale/eft, 50 $ birikince. Eğer masrafları ben üstlenirim derseniz teslimde hemen havale/eft.

Yazar Sayısı:
Talebe ve kaliteye göre değişir.

İletişim: destek(et)triowebtasarim(dot)com

Junon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
Türkçe ve ingilizce makale yazabilirim, halen okuluma devam ediyorum ancak bir şekilde ek gelir bulmam gerekiyor. Ücretli olarak çeviri de yapabilirim, türkçeden ingilizceye ya da ingilizceden türkçeye. Ücretlendirme nasıl olacak, nereden yatırılacak, kaç makale yazmam bekleniyor ? daha ayrıntılı bilgi verebilir misiniz?

ufuk2013

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tabiki çalışmak istersen bizimle bizde sana herzaman iş paslarız.
bana olumlu olumsuz dönüş yapabilirsin

Junon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çalışmak isterim pm olarak email adresinizi yazabilirseniz yarın size ulaşırım.

Nurcan1234

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba mail atmak istiyorum ancak verdiğiniz mail adresi gmail'de tanımlanmıyor bakabilir misiniz?

ufuk2013

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
destek(et)triowebtasarim(nokta)com

veya

ufuk.celik2(et)gmail(nokta)com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5