İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ingilizceden türkceye yazi cevircem!!!

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar ben yeni actigim sayfami ingilizceden türkceye cevirmek istiyorum yazilari bakiyorum acayip degisikler bir turlu turkce kelimeleri bulamiyorum. Acaba bildiniz guzel böyle hemen turkce kelimesine cevircek bir adres yada biyer biliyormusunuz? Yardimci olursaniz cok sevinirim...

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
{{DELIKANLIM}}' Alıntı:
Merhabalar ben yeni actigim sayfami ingilizceden türkceye cevirmek istiyorum yazilari bakiyorum acayip degisikler bir turlu turkce kelimeleri bulamiyorum. Acaba bildiniz guzel böyle hemen turkce kelimesine cevircek bir adres yada biyer biliyormusunuz? Yardimci olursaniz cok sevinirim...
Eğer istersen ben ve ekibim profesyonel bir şekilde ingilizce ve almancaya çeviririz..

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmm Tam profesonelce a-z turkce kelimesine getirirmisin? Sayfadaki ingilizcesini tamamiyla türkce olcak bide almanca demisin onuda oke bana bir fiyat söyle bakayim uygunsa neden olmasin yeterki yapin ve güven verin....

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyatlari söyleyin dosyalar tam 4 tane ilgilenen varsa söylesin bekliyorum... Iste Msn Adresim ilgilenen buyur gelsin konusalim anlasalim *****

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tunkada nedir? cevirilcek cok kisi varda sayfayi gördunde degisiyorlar icinde php html kodlari var bide dosyalar cok bir turlu anlasamadim söyle html php koddan anlayan tercuman olan biri ariyorum...

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bunu tamamen türkçe mi kullanmak istiyosunuz? yoksa universal mi olacak? veritabanında da mesela passwordu şifre olarak değiştirdiniz mi? bunlar da uygulanacak mı?

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet o sayfayi komple turkce ayrica 3 dosya daha var bir dosya register icin cok uzun o onda php ve html kodlarida var onlara dikkat etmek gerekir ona göre adam ariyorum...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi