İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İngiltere Dünya Kupasını Kaç Kez Kazandı?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İngiltere futbolu buldu ama dünyalar klasmanında çokta iyi değiller. Şahsen ingiliz futbolunu hiç sevmiyorum.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu sene ingilterenin gelmiş geçmiş en iyi kadrosu gözüyle bakılıyor, bir george best eksik, rahmetli :(

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet kadroları çok iyi. Yalnız belki alakasız gelebilir ama buradan Bizim federasyonun ne büyük hata yaptığını birkez daha görüyorum. Arsenalin kadrosunda 2 ingiliz vardı bu sene ve Şampiyonlar liginde final oynadı. Diğer takımlarda da pek farklı sayılmaz. Yabancı kısıtlaması yokken tarihlerinin en iyi futbolcularına ulaşıyorlar. Büyük başarılar kazanıyorlar. Bizimkiler çözümleri saçma sapan yerlerde ararken diğer takımlar farkı açıyor.. Kısıtladılar işte. Avrupa kupasınıda, dünya kupasınıda sıfır heyecanla televizyondan izleyeceğiz. Ben hakkımı helal etmiyorum buna sebep olanlara..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5