İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

inşaat sitesi satılıktır uygun fiyata

ginsaat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar siteyle bayagıdır ilgilenemiyorum yogunlugumdan uygun fiyata bırakacagım bu yüzden siteyi bayagı bir emek vardır sitede birçok inşaatla ilgili kelimede googleda iyi yerlerdedir....

site ayrıyeten googleda ''gaziantep üniversitesi'' aramasında bir ara 1. sayfa 4. sıraya kadar çıkmıştı. şuan 2. sayfada üst sıralardadır.

sitenin günlük hiti: 2 yılın ortalaması 204. şu sıralar 150-175 arası
Sitenin açılış tarihi:2007 Ekim
Kategori, sitenin içeriği nedir:
Günlük hit sayısı, kaynak link:
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler:
Hosting dahilmidir:Evet dahildir. resellerım oldugundan bir sene karşılarım hostu
Banlı olduğu arama motoru varmı:yok
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi: ücretsiz script kullanılıyor sitede
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..:yok

Site adresi: www.ginsaat.net
PR değeri :3 tü bi ara yalnız şuan 0
sitenin aylık getirisi :reklam almadım bir ara adsense denemistim günlük 1 doları falan buluyordu

açık arttırma ile satacagım

açık arttırma başlama fiyatı: 50 TL
Satış sonlanma tarihi :1 Ekim 2009 saat:23.59(kafamdaki rakama ulaşırsa daha erkenden sonlandırabilirim)

ginsaat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar açık arttırma kaldırılmıştır. sitenin fiyatı 50tldir bu parayı veren siteyi alır....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5