İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

inşaattan düşen demir ensesinden girdi göğsünden çıktı

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yurdumdan manzaralar

İnşaattan düşen 90 santim uzunluğundaki demir çubuk, işçinin ensesine saplandı. İşçi mucizevi bir şekilde kurtuldu...

22766.jpg

Akıllara durgunluk veren kaza, geçen perşembe günü saat 16.00 sıralarında Çiğli’deki bir inşaatta meydana geldi. Evli 5 çocuk babası olan inşaat işçisi 51 yaşındaki Turan Tonus, çalıştığı 8 katlı inşaatın zemininde el arabasıyla kum taşımaya başladı. Bu sırada çıkan rüzgar nedeniyle inşaatın 5’inci katından düşen 90 santimetre uzunluğundaki demir çubuk, Turan Tonus’un ensesinden girip göğsünün üzerinden % % Earı çıktı. Neye uğra % % 0ını şaşırıp taş düştüğünü zanneden, ancak göğsüne baktığında demir çubuğun ucunu gören Tonus, çevresinde kimse olma % % 0ı için göğsünde çubukla 2 kat yukarı çıkıp arkadaşlarından yardım istedi.

2.5 saatlik operasyon
Karşıyaka Devlet Hastanesi’nde hemen ameliyata alınan Turan Tonus’un vücuduna giren demir çubuk, Opr. Dr. Fatih Aşgün’ün önderliğindeki bir ekip tarafından 2.5 saatlik zor bir operasyon sonucu çıkarıldı. Mucize eseri yaşama sarılan Tonus, ameliyatın ardından Genel Cerrahi Servisi’nde tedaviye alındı.

BÜYÜK MUCİZE
Operasyonu yapan Opr. Dr. Aşgün, “Çubuk yarım santim yandan girse şah damarını parçalardı. İki santim diğer taraftan geçse omuriliğe saplanacakmış. Ancak bir cerrah bu şekilde saplayabilir” dedi.

VERİLMİŞ SADAKAM VARMIŞ
İşçi Turan Tonus’un sağlık durumu gayet iyi. Geçirdiği kazanın hala şokunu yaşayan Tonus, “Verilmiş sadakam varmış, ölebilirdim” diye dua etti.

Kaynak

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Allah kimsenin basina getirmesin bole bisi gordukce cok kotu oluyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5