İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

insan bindiği dalı...

T

teasers

Misafir
insan bindiği dalı deden keser

Yani, arkadaşlar... Dünya üzerinde Türk kadar aklı bir yerinde bir topluluk var mı? Bakıyorum, her yer yok
"AdSense hesabım kapatılmış, oysa bir şey yapmıyordum, sadece kendi bannerlarıma tıklıyordum", yok
"Hepimiz kendi bannerlarımıza tıklamışızdır" falan, silme dolu...
Ba ba ba, uyanığa bak.. O kazanacağınız 3 cent için bugün sağda solda affiliate programlarda:

Mozambik, Batı Samoa Adaları, Turks an Cocos Islands varken Türkiye, bir tek Türkiye yok.... Ya da Türkiye'den katılınılan programların CPC oranları düşük. Ben sizin gibi uyanıklar yüzünden istediğim affiliate programa üye olamayacağım, veya click başına 5te1 para alacağım. Utanmadan bir de yazıyorsunuz şuraya "Google yok proxyden olunca izin veriyormuş, doğru mu?" diye.. ulan bir sefer de oturun da, ciğersizlik yapmayın da adam olun.

Bu işin tadı artık çok kaçtı. Bugüne kadar test için dahi kendi bannerlarına tıklamamış bir webmaster olarak temiz webmaster kampanyası başlatmanın zamanı geldi de geçti diyorum. Herkes aklını başına toplasın, yoksa yarın iş işten çoktan geçmiş olacak.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başlığını değiştir yada önüne hedef kitleni belirt adam gibi !

M

M@l@tyasporlu

Misafir
+1 ama başlığı değiştir... (bu arada Turks and cacois islandstada Türkler yaşıyor ;))

T

teasers

Misafir
e buyrun, değiştirdim.. insan sinirleniyor

forumu geziyorum, başka yerde de mesajlar dolu: yok updated'ı kullanmayın, ödemiyor, mesaj çıktı falan diye..
Mesajda diyor ki halbuki:
"Aynı IP'den çok sayıda klik belirlenmiştir, klikleriniz incelemededir"
yok adamlar ödeseydi bari... bir de gelip burada tantana yapıyorlar, şu kötü bu kötü diye.. tıklamayın kardeşim kendi bannerlarınıza... 1 dolar için mi tüm bunlar??

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet kardeşim uyun kurallara paşa paşa kazanın herkes kazansın. sonrada bas bas bağırma kendi linkleriem tıkladım attılar diye...
+1 de benden

T

teasers

Misafir
:) Abi ne diyeyim ben size yaaa... :)

Oha falan değil çüş falan oluyorum yani.

Ben ne direm, tamburam ne çaliyor lafı tam bu pozisyona uygun olsa gerek.

Ya abi, yapmayın Allah aşkına.. Önemli bir mesele var, gitti adamlar neye takıldı :)

Hüh ! :)

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
- 1

kesinlikle bu şekilde bir mesaj atılmasını uygun bulmuyorum.

Çünkü, bu şekilde genel mesajların yazılmasının foruma zarar verdiğini düşünüyorum.
Ben de bu tür kazanç olanağı yaratan programların Türkiye'yi yasaklamasına çok üzülüyorum, ama bunu engellemek için zaten forumda uygunsuz olduğunu düşündüğünüz konuları açan kişileri bize bildirebilirsiniz. Hile yapma taraftarı olanların bu şekilde diğer kullanıcıları teşvik eden mesajları olduğunda gerekli tedbirlerin alınmasını biz moderatörlere mesaj atarak sağlayabilirsiniz.

Fazlası gereksiz tartışmalara neden olur..

Saygılar...

M

murme

Misafir
cj.com clickxchange.com bunlar para ödiyen firmalardı arkadaşlar turkyieyi listeden cıkarttılar saolsunlar hemde gayet güzel paralar kazanıyodu adsense in 10katı

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yavaş yavaş sponsorlar uzaklaşıyorlar bizden zaten kökünden kurutunca rahat ederler bu hile yapanlar... hileye kesinlikle Hayır.....

T

Turkyurdu.org

Misafir
Hicbir turkce sitemle uye olmuyorum sponsorlara. Mail atarsiniz ilgilenilmez. Odemelerde problem cikar. Sorumlusu ben degilim. ama benide etkiliyor. Bir cok yabanci arkadas var. Onlarin gozunde kendi kisiligim yada yapmaya calistigim islerle kabul gordum. Ama ilk baslarda benim bir Turk olmamin verdigi bir rahatsizlik vardi onlarda. bu tartismalar 5-6 sene oncede vardi. (bkz, murat.tc,benkimim.net ..vs) Bugun yapiyorsunuz, Yarinda olacak. Turk milleti daha oncede zikredildigi gibi zeki ve caliskandir. Ama toplumsal yozlasma her alanda oldugu gibi bu alandada kendini aleni bir sekilde gosteriyor. Hile kelimesi ile birlikte anilir olduk. $1000 kazanc'i gorup atilmak mi iyi? yoksa temiz aylik $100 mi? Sponsor firmalar mi cok salak, bizim guzide webmasterlarimiz mi cok akilli ?

Webmasterlarimiz kendi sitelerindeki link degisim programlarinda bile tekil ip'leri saydirmaya calisirken , sponsorlarin aldanacaklarini mi saniyorlar?

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teasers' Alıntı:
:) Abi ne diyeyim ben size yaaa...

Oha falan değil çüş falan oluyorum yani.

Ben ne direm, tamburam ne çaliyor lafı tam bu pozisyona uygun olsa gerek.

Ya abi, yapmayın Allah aşkına.. Önemli bir mesele var, gitti adamlar neye takıldı

Hüh !

haklıyken haksız duruma düşüyorsun gereksiz yere, ne kadar salaksınız yerine hile yapanlar ..... desen haklı olurdun çünkü yazındada genelleme yapmışsın :(

hile yapmıyorum tabi .. belli filtreler olduğu sürecede hile yapmayan arkadaşların hakettiklerini alacaklarını düşünüyorum... sedo üyeliği zorlaştırır vsvsvs. etkenler gelir ama hile yapmayan arkadaşlara belli oldukları için extra bi mail gelir...

Diğerleri içinde böyle Türkiye pazarını kimse pas geçemez özelliklede sedo, adbrite, google başta olmak üzere...

sedo, adbrite
----
kimse eg-zotik ve absürt reklamlara Türkler kadar tıklamaz (Onlarında kazandığını unutmayın)...

google
----
Türkçe reklamları gidipte ingilizlere yaptıramaz...

Updated
----
hiçbi millete bize yapmadığı kadar ödeme yapmamayı başaramaz (!) yabancılar hemen anti sitesini kuruyorlar. Soğutuyorlar milleti...

Yapılanlar doğru değil belki ama herkez kendi işini yaparsa hakettiğini alır diye düşünüyorum...

S

sevdik

Misafir
slm

malesef tr de boyle ben ilk bu sene basladim su para kazanma olayina onceden oyle planlarim yoktu bir ara melodi isi guzeldi tirtladi turk sponsorlar milleti kandirmaya basladi herkes basladi hileye ama gercekten turkiye icin uzuluyorum cunku hep engel cikiyor onumuze ben bu ayin sedodaki parami alirsam eger ilk isim bir yabanci domain almak

kendim yabanciyim
domain yabanci
içerik koyacagim 5-6dilde 2si bende var dierleri arkadaslardan ve sedoya uye olacagim uptadet googleye hepsine gormek istiyorum bir yabanci olarak nasil davranacaklar bana karsi ve ne kadar odiyecekler turk hesaplarimla karsilastiracagim boyle giderse trde net diye bisey kalmicak once irc-chat olayni bitirdiler sogudu herkes sonra bedava sms melodi olayini bitirdiler

cunku sohbet odalarindaki asiri kufur saldiri lamerlik
sitelerde hek
sms olayini coluk cocuga ogretmek

ne diyecegimi bilmiyorum herkes hata yapabilirim ama nedense kimse ders almiyor

yolte

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
+100 katılıyorum. Kendi reklamına tıklamak resmen hırsızlık yapmak demektir..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5