İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnsan çalarda okumadan mı çalar?

comma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google da webkolay yazıp bize link veren firmaların listesini görmek istedim. Sonuçlar arasında Mertweb diye bir hosting firması olunca çok şaşırdım. Asıl şaşkınlığı ise sitelerine girince yaşadım.

Görüntüyü aşağıda veriyorum, yorum yapılacak gibi değil. Bu yazı bizim anasayfamızdaki bir yazı. İnsan çalarda okumadan mı çalar?

İyinet forumu bakımdaydı, aynı konuyu donanımhaberde de açtım ama olsun herkesin görmesinde fayda var.

Aşağıdaki görüntü direkt sitelerinden alınmıştır. Sitelerinde halen duruyordur. Bu mükemmel!! hosting firması hakkında bilgi edinmek isteyenler için linki : www.mertweb.net . Siteyi değiştirmişlerse full görüntü linki : www.webkolay.net/mert.jpg

mert2.jpg

innDirmp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Calmakta marifet gerekli degilmi.
Orayi unutmamasi gerekliydi. :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Parayı kendi alıp, desteği senin üzerinden veriyor. Anlamayacak ne var bunda ? :p

E

European

Misafir
Hükümetin Kap-Kaç yasasına acil çözüm bulması gerekiyor:))))

baldor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e yuh, yıkıldım gülmekten ya :D harbi çalmakta mağrifet istiyor. comma mail at adamlara abi, bu sayfanın linkini ver. bir görsünler, hala aynı şekilde duruyo :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5