İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnstagram Account Creator v2

omertarik

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
7
KONU ÇEŞİTLİ YALANCILAR VE LİSANS ALDIM MAHKEMEYE VERECEĞİM DİYENLER YÜZÜNDEN KAPATILIYOR.

ŞUANA KADAR KİMSE UYGULAMAYI ALMAK İÇİN BANA 1 MESAJ ATMADI, LÜTFEN FORUM YÖNETİCİLERİNİN ARKADAŞLA İLGİLENMESİNİ RİCA EDİYORUM. @ŞeMSi @iyinet @kuzgun

Son düzenleme:

elviopowell

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
8
öncelikle selam ömer.

c# ile kodlanmış bu program herhalde, yani 30 saniyede 1 hesap açıyor demişsin. bu internet hızını feci bir şekilde yavaşlatacaktır.

önerim özel proxy satın alıp, python dili ile kodlanmasıdır. yine de başarılı program. iyi günler dilerim, hayırlı satışlar :)

omertarik

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
7
öncelikle selam ömer.

c# ile kodlanmış bu program herhalde, yani 30 saniyede 1 hesap açıyor demişsin. bu internet hızını feci bir şekilde yavaşlatacaktır.

önerim özel proxy satın alıp, python dili ile kodlanmasıdır. yine de başarılı program. iyi günler dilerim, hayırlı satışlar :)

İçerisinde Socks4 proxy list yüklü. İnternet hızını herhangi bir etki sağlamaz. Sağlasa bile 30 saniyeden hiçbirşey olmaz.

reissamet

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
arkadaş dolandırıcıdır 2 lisans aldık işimizi yapmadan engel attı mahkemede görüşecegiz seninle sahtekar.

omertarik

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
7
arkadaş dolandırıcıdır 2 lisans aldık işimizi yapmadan engel attı mahkemede görüşecegiz seninle sahtekar.
? kimse şuana kadar benden lisans almadı neden yalan söylüyorsunuz ?

Ayrıca program bana ait değildir, ben referans olarak müşteri arıyorum.

reissamet

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bilader boş konuşuyorsun boş bu konudan almadık botyazılımın sitesinden alındı sende aynı programı aynı sahibinden alıp satıyorsun yalan söylüyorsun diyorsun konuşma kayıtları dekontlarım mevcut artist seni kim yalan söylüyor burda işinizi iyi yapmıyorsanız satmayın gereksiz herifler sizi.

oxcakmak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
47
bilader boş konuşuyorsun boş bu konudan almadık botyazılımın sitesinden alındı sende aynı programı aynı sahibinden alıp satıyorsun yalan söylüyorsun diyorsun konuşma kayıtları dekontlarım mevcut artist seni kim yalan söylüyor burda işinizi iyi yapmıyorsanız satmayın gereksiz herifler sizi.
Konunun senin ile alakası yoksa yorum yapmana gerek yok, şikayetini yapımcıya anlat.

omertarik

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
7

Ben botyazılımları facebook sayfasından herhangi bir bot almadım. R10'daki bir üyeyle anlaşıp, referans olarak uygulamasını dağıtıyorum. Şuan burda boş yapan sensin, bana söyleyeceğine gidip botyazılımları facebook sayfasına söyle.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5