İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Instagram'da Doğal Takipçi Kazanma

hukukçupsikolog

Onaylı Üye
Reaction score
29
Instagram'da satış yapan hesaplar öncelikli olmak üzere takipçi arttırma işlemleri çoğaldı. Şahsi hesaplarda da takipçinin artması psikolojik bir ihtiyaç haline geldi. Para vererek bot hesaplara yapılan yatırımları saymazsak, takipçi arttırmak emek isteyen bir iştir. Zaman alır ancak mutlaka sonuç verir. Hedef koyulmalı ve hedef doğrultusunda usanmadan çalışmalara devam edilmelidir. 1 milyar kullanıcıdan edinilen bilgiler sayesinde bazı tecrübeler kazanılmıştır. Aşağıdaki işlemleri yapmak, periyodik olarak takipçi sayısının artmasına vesile olacaktır:
  • Ortak bir yanınız olan kişilerden başlayarak arkadaşlık isteği gönderin, onlardan gelen istekleri kabul edin.
  • Fotoğraflara, videolara ve hikayelere kayıtsız kalmayın. Yorum yapın ve beğeni atın.
  • Profili diğer ağlarda paylaşın.
  • Kendinize ait ilgi çekici hususları mutlaka profilde belirtin.
  • Gönderilere dikkat edin. Aşırı shoplanmış ve gerçekçi olmayan postlardan uzak durun.
  • Periyodik olarak paylaşım yapın.
  • Çekilişler düzenleyerek takipçilere hediye verin.
  • Çok takipçili hesaplarla işbirliği yapın ve hesabınızı önermelerini sağlayın.
  • Etiket kullanın.
  • Yer bildirimi yapın.
  • Instagram'a zaman ayırın.

Filmatinesi

0
Onaylı Üye
Reaction score
22
Teşekkütler
Organik İnstagram abone kazanmak için bir uygulama varmış. Takibe takip mantığı ile çalışan. Ben aradım ama bulamadım. Bir ay içinde hesabınızı etkileşimli organik bir kanal haline çevirebiliyorsunuz.

Uygulamayı bulabilirsem buradan paylaşırım.

hukukçupsikolog

Onaylı Üye
Reaction score
29
Teşekkütler
Organik İnstagram abone kazanmak için bir uygulama varmış. Takibe takip mantığı ile çalışan. Ben aradım ama bulamadım. Bir ay içinde hesabınızı etkileşimli organik bir kanal haline çevirebiliyorsunuz.

Uygulamayı bulabilirsem buradan paylaşırım.
Ücretsiz olacağını pek düşünmüyorum, olsa da şüpheyle yaklaşmak gerekir :)

selen

Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Bencede vakit ayırıp bunları yaparsak gözle görülür bir artış kaçınılmaz olacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5