İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

install us kullanımı

O

okur2000

Misafir
slm arkadaşlar.
v.basicde oluşturduğum programları başka bilgisayarlarda çalıştırmam için bir kurulum dosyası hazırlıyacam. Package & Deployment Wizard ile hazırlıyorum sorun değil ama istediğim daha geniş özellikleri install us diye bir programda buldum fakat tam olarak nasıl kullanılacağını bilmiyorum. işte kullandığım dll ve ocx leri nasıl yükliyecem vb.

şimdiden teşekkürler koaly gelsin.

CoRpSeKinG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
8) meraba dostum sana bu install-us'ı zamanında ben tavsiye etmiştim sanırım :) neyse konumuza dönelim.install usı ben seviyorum gercekten kullanımıda gayet basit bir kere yaparsan gerisi geliyo zaten yüklemen gereken dosyaları secmekten ibaret.kafayı karıstıran sectionlar var onlarda herhangi bir programı kurarken karsına çıkan typical/custom/full felan işte.onun dışında gelişmiş özellikler var serial generator felan ama senin sorununla ilgili problem yaratack bi karışıklık yok bence neyse sen benim emalimide biliyosun zaten istersen ordan devam edebiliriz zira artık yogunluk olayı bitti işimde normale döndüm..görüşürüs kolay gele

O

okur2000

Misafir
ok. abi bende yoğunsun diye aramıyordum seni. tamam görüşürüz o zaman.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5