İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnstant-Dollars İle Kazan..!(AglocoMails Benzeri)

• Konbuyu başlatan baycenan
  • Başlangıç tarihi
B

baycenan

Misafir
Bir email oku 100 dolar kazan
Davet ettiğin her üye için 300 dolar kazan
Kayıt Olan İlk 5000 Kişiye Kayıt Hediyesi 250$
100000 dolara ulaştığı zaman PayPal, eGold, MoneyBookers, Western Union hesabınıza yatırılıyor
üyelik tamamen ücretsizdir
üyelik için
Refli Link
Refsiz Link
adresine giderek JOINNOW kısmına tıklayıp email adresini giriniz ve continue'a tıklayınız
hotmail için önemsiz klasörüne gelebililr
email adresinize gelecek linke tıklayın.
gelecek olan formu doldurduktan sonra signup düğmesine tıklayın hesabınız açılacaktır
hayırlı olsun

Önemli Not:
Arkadaşlar Hiç Kimse Beni Suçlamasın Sadece Yeni Olan Bilgileri Size Sunuyorum.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Biraz sallama gibi geldi bana.Bir mail okudun diye 100 dolar vereceklerini sanmıyorum he hesabında para birikir orası normal zatenda o parayı vermeden hesabını silip böyle bi hesap yok derlerse ne yapıcaz.Önceden butip sorunları yaşayan çok oldu adam parayı alacakken hesabını silip böyle bi hesap kaydı yok diyip üstüne yatıyolar paranın vede bir mail okumaya 100 dolar biraz saçma görünüyor..

B

baycenan

Misafir
Ayrıca Bakiyemde İlk 5000 Üyeden Olduğum İçin 250$ Eklediler.+Bir Tanede Referansım Oldu +350$ o 600$ Hesabımda Var.Bakalım Zorluycağım.Eğer Ödeme Yaparlarsa Bildiririm.

F

F&F

Misafir
arkadaşım mantıklı düşünelim o adam mail başıuna 100 dolar kazanıyormuki sana verebilsin?

B

baycenan

Misafir
Neden boş yere bana ödeme yapsınlar?
Boş yere ödeme yapmayacaklar. Sizin programı kullanma miktarına göre İnstall-Dollars Sponsor Firmalardan para kazanacak, bu paranın bir miktarını size verecek, siz daha çok kullandıkça onlar da daha çok kazanacak ve size de daha fazla ödeme yapacaklar.

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100000 dolara ulaştığı zaman PayPal, eGold, MoneyBookers, Western Union hesabınıza yatırılıyor

doğrumu görüyorum sıfırları 100 bin $ mı yazıyor :) çok matrak ya arkadaş demişki "Haklısın.Ama Yinede Deniyoruz İşte Naparsın" iyide arkadaş yanlış anlama lafım sana değil ama akıl var mantık var bu kadarda basit hilelere kanmayın. ne yani sana 10 bin $ mı ödeyecekler. kendilerinin varmıdırki o kadar para :) komik cidden

Bilginize,

aly2400

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ohoo bunlar doğru olsa üniversite okuyanlar iş iş diye boşa iş aramasınlar =) oturun pc başına uraşın uraşın yapın arkadaşlarınızı zengin olun peh..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5