İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternet bankacılığı (-18 ) ??

ŞeMs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
16 yaşındayım, kendi adıma banka hesabı açtırabileceğim ve internet bankacılığından yararlanabilceğim bir banka varmı ? Varsa özelliklerinden bahsedebilirmisiniz.

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunun için velin ile bir bankaya gitmelisin
18 yaşının altında olduğun için imza yetkin olmuyor ve resmi işlem yapamıyorsun
garanti genç bank var
akbank exi26 var
ama sen i banka sitelerinden bak daha sağlıklı olur

ben garanti kullanıyorum lisedeyken babamın hesabı üzeinden hesap açmışlardı.banka kartı falanda vermişlerdi

a0z

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İş bankasındanda açılıyormuş diye duymuştum.

ŞeMs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hepinize teşekkürler.. Resmi işlem yapamıycak olmam internet bankacılığından yararlanamıycam anlamınamı geliyor tam olarak çok acemiyimde bankalar konusunda neredeyse hiç bi bilgim yok :)

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
sen en iyisi git
bunu bankalara sor üşenme kalk git yoksa burdan her kafadan bir ses çıkar..
garanti bankasına git müşteri Temsilcisi ablalarından birisi ile görüş selamımı söyle :D açiversinler hesap :D :)

RAMBilisim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm bankalar velinle gidersen sana hesap açar fakat, internet bankacılığı vermez. Örneğin, Akbank ve Yapı Kredi vermiyor, diğerlerini bilmiyorum.

mdxkah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İş bankasından hem hesap açabilir hemde internet şubesini kullanabilirsin.Ben kullanıyorum.

[/QUOTE]

ByMK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tüm bankalar velinle gidersen sana hesap açar fakat, internet bankacılığı vermez. Örneğin, Akbank ve Yapı Kredi vermiyor, diğerlerini bilmiyorum.

o kdr emin konuşma istersen =) 17 yaşındayım ve akbanktan velim ile banka hesabı açtırdım hesap bnm adıma gözüküyor ztn imza filanda attım =) banka kartımıda yolladılar int. bankacılığı için şifremide verdiler hatta bir kaç gün önce int bankacılığı ile para transferi bile yaptım =) ve hesap normal banka hesabı exi26 filan deil

mirhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar acil durum yardımcı olursanız çok sevinirim
almanyadan herhangi bir bankadan iş bankası hesabıma para gondertsem ne kadar para kesilir bide bildiginiz daha az masaflı bi yol var mı

burakk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işbankası ilkimza hesabı açabilirsin internet bankacılığından havale de yapabilirsin

mirhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internet bankacılıgından tl hesabıma almanyadan yüro yu nasıl havale edebilir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5