İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Internet Explorer 7 de Sorun

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar..

Nedenini annamadigim bi sekilde ie7 den internete giremiyorum..hic bi sekilde sayfa acilmiyor..sanirim msnde ie nin ayarlarini kullandigi icin o da acilmiyor..ie icin nasil bi cozum yolu bulunabilir.Vista kullaniyorum

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Aldığın ie güncellemesi yüzünden oldu.Sistem geri yükleme yap.Bi dahaki güncellemedede ie güncellemesini almamayı seç sorunun çözülecek..

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sistem Geri yuklemesi akliam geldi fakat onuda yapamiyorum cnk daha once hic bi tarihte yedekleme yapmamis :S

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende anlamadim yaw..neden olmuyo o kadar cok uyuz oldum ki.. virus taramalari fln..herbisicikleri yaptim..ff de giriyoda ie de neden girmio annamiyorum :S

fatal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçen gün bende aynı sorunu yaşadım, serial süresi bitmiş bir antivirüs kullanıyorsan kaldır blok koyuyor.

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
son kurduğun programlar varsa, msn için eklendi ve güncellemler varsa, son güvenlik güncellemeleri var, dns proxy ayarlarını manuele aldıysan, zonealarm gibi bazı güvenlik için programlar kurduysan gibi bir çok neden den olabilir.

Yukarda bir arkadaş demiş sistem geri yükleme al diye bende vista kullanıyorum ve sistem değişikliklerinde otomatikman geri yükleme noktası oluşturuyor istersen bir gözden geçir. Bana şu ana kadar bu makinamda öyle bir sorun olmadı.

Unutmadan birde ie7 de cache dolduğu zaman bazen kafayı yeme gibi sorunları oluyor temizle onlarıda bir yine bak ( gerçi bunları yapmışsındır ama yapmadıysan hatırlatmış olayım. )

qwerty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vista'yı bilmiyorum. Ancak XP'de benzer bir sorun yaşadım. Geri Yükleme'de "Beyaz Ekran" geliyordu. Ön izleme yapamıyordum. Arama kutusu yerine köpek resmi, çıkıyordu. Bütün bunlar, Internet Explorer 7'yi yükledikten sonra oluşmuştu. Java ve vb dinamic link lab. dosyalarındaki bozulmadan kaynaklanmıştı. Aşağıdakileri yaptım düzeldi.

Bilgisayarın Başlat düğmesinden, çalıştır'a gir. Aşağıdaki komutları sırayla uygula her komuttan sonra ".....başarıyla gerçekleştirildi" mesajını al. Sorun çözülecektir. (XP'de çözüldü-Vista'da ne olur bilemiyorum)

regsvr32 jscript.dll
regsvr32 vbscript.dll

uggur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yakında ie8 çıkacakmış beta durumundaymış şuan. Konuyla alakası yok fakat bazen sürekli ie7 hata verip tüm pencereleri kapatıyor. Umarım bu sorun daha sık olmaz ie8de.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5