İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Internet Explorer a trojen bulaştı

H

hengame

Misafir
Internet Explorer açınca bir ton site açılıyor reklam yani orayı silemiyorum
se.dll die bişi var kullanılıyor silemiyorum adware yükledim silmedi avg silmedi trojen die uyarı veriyor makinem : 98 acil help help

R

REdBuLL

Misafir
adware engeller ama bilgisayarı kapatıp açtıkdan sonra tekrar eski haline döner.
o an işlemde bir dosya vardır.
görev yöneticisinden kaldırın programı
olmazsa bilgisayar açılırken güvenli kipde açın
dosyayı silin.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dostum tek tek baş edilmiyor öle salak şeylerden trojen olduguna eminsen direk formatla yada yedek varsa ghost at derim trojenler nalet bişi öleleri cıkıyorki silmek ölüm hiç bir program silmiyor güvenli kipte bile silinmiyor siliyorsun 1 dk sonra geri yüklüyor kendini 2-3 yere yedekliyor kendini..

devilsunti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilgisayari çalıştırdıktan sonra F8 e basili tut yada devamli bas ateri tusuna basmis gibi menu karsina cikicak... da bence hemen format atmasak...

e-net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
spy bot search&destroy ve adaware ' i yukledikten sonra uptade bolumunden guncellemelerini yapmanı ve tekrar taratmanı oneririm..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
devilsunti' Alıntı:
bilgisayari çalıştırdıktan sonra F8 e basili tut yada devamli bas ateri tusuna basmis gibi menu karsina cikicak... da bence hemen format atmasak...

trojense hemen atacaksın gizli dosya olmadıgı ne malüm sen ne yaptıgın hepsi trojen sahibine rapor ediyorsa .. kafan rahat olsun at formatı bir dahakind edikkali ol her siteye girme.

A

aSKIN

Misafir
pc güwenli kipte aç HijackThis download et bi siteden güwenli kipteyken HijackThis çalıştır scan de orda taradıklarını celtikle fix de sonra kurtulursun ad aware filan yalan ;)

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanirim webmasterler windows dan pek anlamiyor en iyi siteleri yaparlar ama windows da takiliyolar :)

H

hengame

Misafir
denemedim dde ben bu başlıgı atalı baya oldu 3 4 ay >:) işimi halletim saolun arkadaslar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5