İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Internet Explorer7 IE7 deneyen varmi?

D

drnburak

Misafir
ben su anda kullanmaktayım.gayet guzel yapmıslar pratik ayrıca.ustte bır menu var tum sayfalar orda toplanabılıyor.guvenlık yamalarını yuklemeyı ıhmal etmeyın bircok acıgı var.sonuc olarak tavsıye ederım.

D

drnburak

Misafir
http://rapidshare.de/files/11218929/IE7.zip.html (ıe7 Beta)
http://rapidshare.de/files/11495507/guvenlik_yamalar_.rar.html (guvenlık yamaları)

sp2 yuklu olması gerekıyor.oncelıkle /HKEY_LOCAL_MACHINE/SYSTEM/controlset001/control/Nls/language
puntosundan “default” ve “InstallLanguage” komutlarının degerlerını “0409″ yapın.daha sonra ındırdıgınız ie7.rar ın ıcıne gırın (extracklamadan) update klasorunun ıcınden update.exe yı calıstırın.kurulum yapıldıktan sonra restart atın restarttan sonra update lerı yukleyın.bu kadar...

Fuchs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sagolasin bide bedne denicem bakalim nasilmis..
drnburak senin deiklerini de kesinkilke yapim demi

D

drnburak

Misafir
yapmassan calısmaz kı yada verım alamazssın en basiti:D

tek tek uygulamanı tavsıye ederım.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Windows Vista da biraz kullanmıştım. Netscape e benzetmişler. Yeni pencere olayı falan daha iyi gibi. Ama alışmak biraz zaman alıyor..

D

drnburak

Misafir
xp teması olarak yayınlandı vista.ben su anda kuıllanmaktayı cok hos bır gorunumu var tavsıye ederım

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
drnburak' Alıntı:
xp teması olarak yayınlandı vista.ben su anda kuıllanmaktayı cok hos bır gorunumu var tavsıye ederım
Beta sürümünü kurarak denemiştim. Bilgisayar iyi değilse aşırı kasabilir. Ayrıca beta sürümü sadece Ati ekran kartlarında sorunsuz tüm özelliklerde çalışıyormuş. Çok beğenilecek çıkınca..

D

drnburak

Misafir
evet dedıgın gıbı pc ıyı degılse tavsıye etmem ım kurdum hıc memnun kalmadı.ama gorunum olarak fılan gercekten begenılcegıne ınanıyorum

donanimmerkezi.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tablar arası geçiş ve new tab button u çok dandik olmuş birde ftp desteği yok.(ilk gördüklerim) Iconların küçültülmesi iç kısmın genişletilmesi vs iyi.

D

drnburak

Misafir
katılıyorum ftp ozellıgının olmaması dezavantajlarından bırısı.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
63
Internet Explorer 7 Beta 3 for Windows XP SP2 yi kuran varmi?
Kurmayi dusunuyorum da, sorun varsa onceden bilmek istedim.

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
ben kurdum ie7 ama o kadar iyi değil yaw kasıyor ve firefox tan artı bir özelliğini göremedim. Bence firefox kullanıyorsanız ie7 kurmaya hiç gerek yok.

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
ben kurum gayet rahat çalışıyor. bazı sitelerde firefoxta görünen hatalar olabiliyor. Onun dışında güzel. Özellikle siteleri firefox gibi üstte toplaması daha bi güzel. tavsaiye ederim

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende yeni kurdum gercekten cok kullanışlı olmuş canavar gibide çalışıyor

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adminin firefoxdan şaşmayın derim. En kullanışlı şu ana kadar o.

DJ PİSAGOR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende FF 1.5.0.7 ve İE 7.0 RC1 var.
FF ' u keşfettikten sonra İE ' a geri dönmem diyordum ama RC1 ' indirip kurduğumdan beri FF ' un yüzüne bakmaz oldum.
Gerçi RC1 ' de benim yakaladığım bir çok bug var ama gayet güzel ve kullanışlı olmuş. Tabii ki de bu buglar RC2 ' de olmayacaktır.
Hız konusunda ise gayet iyi ama güçlü bi makinanız yoksa kasabilir. ( 1 gb RAM ' de bile takılabiliyor bazen )
Herkese İE 7.0 RC1 ' i tavsiye ederim. En azından bi indirip kurmalısınız.

Ufakta bi not düşeyim, indirdikten sonra kurulum başladığında siteye bağlanıyor uzunca bi süre siteye bağlı kalabiliyor. ( bağlantı hızınıza bağlı olarak tabii ) Yani kurulum birazcık uzun sürüyor.

Kolay Gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5