İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

internet radyoculugu

B

burak

Misafir
Benim merak ettigim internet radyoculugunda kazanc olup olmadigi.
Harcanan bantgenisligine karsilik istenilen verim alinabiliyormu?
Internet radyolari nasil para kazaniyor?
Ziyaretcileri ne kadar verimli (reklam acisindan)?

S

SempatiX

Misafir
Arkadaşım Ben Alt Bölümde Radyo Sempatix Açıldı Diye Bir Başlık Açmıştım... Orada Yazdığım İlk Mesajı Okursan Çoğu Soruna Cevap Bulabileceksin...

S

Sticks

Misafir
İnternet radyoculuğundan para kazanırsın kazanmasına da onu iyi tanıtman gerekir ve sunulan içeriğin ne olduğu önemlidir.
Para kazandırmayan iş yoktur sadece o işi nasıl yaptığına göre değişir.
Atıyorum bir script yaptın satıyorsun ama piyasada aynı scripti onlarca kişi beleşe veriyor. Eee senin bunu satabilmen için napman gerek ? diğer beleş olanlara kullanıcı ulaşmadan seninkine ilk ulaşmasına sağlamak.

radyoda da bunun gibidir. Onlarca radyo varken neden seninkini dinlessin ? kaliteli bir sunuş , ses ve güzel playlist. Bunun yanısıra canlı djler farklı şeyler ister. Eee online dinleyicilerin çoğaldıkça neden reklam veremesinler ki ?
En kolayı çevren varsa çevreni kullanabilrsin. Mesela gençlere yönelik bir internet radyosu kurdun bunun için gençlere yönelik giyim veya bilgisayr ile ilgili firmaların tanıtımı yapılabilir.

SempatiX in dediği gibi onun başlığına da bir göz at derim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5