İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternet reklamcılığının geleceği

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Guerilla Marketing International CEO'su Jay Conrad Levinson

Artık internetsiz hiçbir şey olmadığını ama internetin de tek başına, offline tanıtımı olmadan bir işe yaramayacağı üzerinde duran Jay Conrad Levinson insanların bugün iki dünyada birden yaşadığını gözden kaçırmamak gerektiğinin altını çizdi: Online ve offline. Başarı için pazarlamada çok iyi bir kombinasyonun şart olduğunu üzerinde durdu ve bu kombinasyonda televizyonun, radyonun, gazete ve dergilerin ve internetin en iyi şekilde kullanılması gerektiğini belirtti. Levinson, "Şu anda bazıları tüm bütçelerini bir web sitesi tasarlamak için harcıyorlar. Ancak bütçenin üçte birinin tasarıma, üretime, üçte birinin tanıtıma, üçte birinin de onu güncellenmesine ve değiştirilmesine harcanması gerekiyor"

Başarılı bir web sitesi için sekiz özelliğin çok önemli olduğun ve çok iyi olması gerektiğini belirten Levinson bu sekiz özelliği şöyle sıraladı: Planlama, içerik, tasarım, ilişki, üretim, takip etme (müşteriyi anında bilgilendirme, gelen talepleri anında karşılama), tanıtım, süreklilik ve güncelleme.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5