İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternet,Sanallık,Para,Etik !

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birde ben bir halta yaramazsam gavur netsin beni !! .Yok yarıyorsam ben gavuri ne ediyim !!
3 kuruş az Alıırım milletime faydalı olurum yav! ( buraya bir Türk bayrağı ikonu iyi olurdu :) )

voodoo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ailem hep bilgisayardan nefret etti
Lise hzda bil aldilar lise1 nete atildim lise2 bi firma staj teklif etti calistim bi sure ama is temposu cok sıkıcıydı falan filan.
Lise 3 birak neti üniversiteye git dediler. Gittim giderken bilini götürme dediler götürdüm 200mx 2gb hddli bilgisayarımla ilk paralarımı kazanıp bilgisayarımı topladım.

Şu an babam bana da site yap diyor niyeyse hiç yapasım yok. Annem işler nasıl diyor falan bu işler böyle açıkcası sen para kazandıkca kimse birşey demez eskiden topcu olup napican derlerdiye o misal.

Ama etik cok onemli 5 yıl önce bir sürü absürt sitem vardi biraktim su anki gelen paralardan memnunum ne diyelim tek korkum yeni bir dotcom krizi.

Dotcom krizi 2000li yillarda tüm şirketlerin lan netde var abanalım demesiyle birçok iflasa davetiye çıkardı ve ayakta kalanlar direk batan firmaları aldı ve küçülmeye gidildi.Google bu ivmeyi arttıran unsur şimdi işallah bişi olmaz :)

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bak ne değişik bir nokta. Hayırlısı valla.Bakarsın birileri batar ülkemiz batanları alır :)

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben hala site yaparken 45-50 yaş arası bi akraba görünce. Ne bakıyon o televizyona(monitör demek istiyo herhal) gözünü kör etcen git okulunu oku diyolar.
adamlar bilmiyo ki paralara bakiyom
hueuehueuhehheu

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet imzanda dediğin gibi mühür süleyman meselesi zamanın mührü de para.
:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5