İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternet sitesi olmayanlar | Yazarak para kazanın

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Uzun zamandır gerçekleştirmek istediğim bir proje vardı. Artık zamanının geldiğini düşünüyorum. Size detayları anlatıyorum.

İnternet site sahiplerinin büyük çoğunluğu, sitelerine özgün ve kaliteli içerik eklenmesini ister. Fakat kimi zaman bulamaz, kimide yapmaya üşenir. Bu durumdaki herkes ücretli olarak bu işi yaptırmak ister. Fakat aradıkları hem uygun fiyat hemde kalitedir. Ancak internet üzerinde çok fazla ilan bulunsa da, bu işi layıkıyla yapan kişi sayısı çok azdır. Hem öğretmenlik yapmam, hem internet alemi ile uzun süredir tanışıklığım olmasından, hemde gerçekten titiz biri olmam dan dolayı böyle bir projeyi hayata geçirmeye karar verdim. Eğer sizde böyle bir projede yer almak istiyorsanız ve aşağıdaki şartlara uyum gösteriyorsanız bana özel mesajla bildirin bu isteğinizi.

Aranılan Özellikler

- Güvenilir olmak ( En önem verdiğim özelliktir )
- Aldığı işi bitirmeden bırakmayacak
- En az 14 yaşında olmak.
- Türkçe dilbilgisi kuralları konusunda bilgili olmak
- Akıcı bir dil kullanmak
- Noktalama işaretlerine özen göstermek
- Araştırmacı biri olmak

Şimdilik istenilen özellikleri yukarıda yazdım. İşi ben ayarlıycam ve ücretinizi benden alıcaksınız. Yazdıklarımdan da gördüğünüz gibi, kaliteli bir iş istiyorum ki herkes bunu ister. Sizler ayrı olarak bireysel şekilde çalışabilirsiniz. Fakat aldığınız işleri, zamanında ve istenilen şekilde bitirmeniz çok önemli.

Eğer tüm bu anlattıklarımdan sonra, evet bende bu projede yer almak istiyorum diyorsanız, aşağıdaki bilgiler ile birlikte bana mesaj atınız.

Adı-soyadı :
Yaşı :
Eğitimi :
İnternette online süresi :
Msn adresi :
Tel numarası :
Hangi alanlarda makale yazabilirsiniz : ( Tatil, moda, teknoloji, sinema vs.. )
Bir adet örnek makale:

Bu bilgilerinizle bana mesaj yollayın konuşalım. Güzel ve büyük bir proje olacak arkadaşlar. Şimdiden hayırlı olsun.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306

Deepanti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Çabuk olma isteği böyle bir şeye vesile olmama sebep oldu Hocam :)
Attım bakın.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Çabuk olma isteği böyle bir şeye vesile olmama sebep oldu Hocam :)
Attım bakın.

Yanıtladım..

Diğer mesaj yollayan arkadaşlar da, lütfen yukarıdaki şablona göre mesaj atın. Diğer türlü mesajlarınıza, üzülerek cevap veremiyorum.

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Makale istiyorsunuz ancak hangi konuda yazılacak makaleler.Sonuçta bir makale yazacaksak o konuya hakim olmak durumundayız.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Konuyu güncelleyelim.

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
evet konuyu güncellerseniz hangi konuda, ne kadar zamanda, ne kadar makale yazılması gerektiği konusunda bilgi sahibi oluruz

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Konu günceldir. Makale ekibinde yer almak isteyen tüm arkadaşlarım, yukarıdaki bilgiler ile bana mesaj yollasınlar. Mutlaka geri dönüş yapacağım.

gogo_man

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Uzun zamandır gerçekleştirmek istediğim bir proje vardı. Artık zamanının geldiğini düşünüyorum. Size detayları anlatıyorum.

İnternet site sahiplerinin büyük çoğunluğu, sitelerine özgün ve kaliteli içerik eklenmesini ister. Fakat kimi zaman bulamaz, kimide yapmaya üşenir. Bu durumdaki herkes ücretli olarak bu işi yaptırmak ister. Fakat aradıkları hem uygun fiyat hemde kalitedir. Ancak internet üzerinde çok fazla ilan bulunsa da, bu işi layıkıyla yapan kişi sayısı çok azdır. Hem öğretmenlik yapmam, hem internet alemi ile uzun süredir tanışıklığım olmasından, hemde gerçekten titiz biri olmam dan dolayı böyle bir projeyi hayata geçirmeye karar verdim. Eğer sizde böyle bir projede yer almak istiyorsanız ve aşağıdaki şartlara uyum gösteriyorsanız bana özel mesajla bildirin bu isteğinizi.

Aranılan Özellikler

- Güvenilir olmak ( En önem verdiğim özelliktir )
- Aldığı işi bitirmeden bırakmayacak
- En az 14 yaşında olmak.
- Türkçe dilbilgisi kuralları konusunda bilgili olmak
- Akıcı bir dil kullanmak
- Noktalama işaretlerine özen göstermek
- Araştırmacı biri olmak

Şimdilik istenilen özellikleri yukarıda yazdım. İşi ben ayarlıycam ve ücretinizi benden alıcaksınız. Yazdıklarımdan da gördüğünüz gibi, kaliteli bir iş istiyorum ki herkes bunu ister. Sizler ayrı olarak bireysel şekilde çalışabilirsiniz. Fakat aldığınız işleri, zamanında ve istenilen şekilde bitirmeniz çok önemli.

Eğer tüm bu anlattıklarımdan sonra, evet bende bu projede yer almak istiyorum diyorsanız, aşağıdaki bilgiler ile birlikte bana mesaj atınız.

Adı-soyadı :
Yaşı :
Eğitimi :
İnternette online süresi :
Msn adresi :
Tel numarası :
Hangi alanlarda makale yazabilirsiniz : ( Tatil, moda, teknoloji, sinema vs.. )
Bir adet örnek makale:

Bu bilgilerinizle bana mesaj yollayın konuşalım. Güzel ve büyük bir proje olacak arkadaşlar. Şimdiden hayırlı olsun.

Herkese merhaba;

5 kişilik bir ekip ile makale yazarlığı yapıyoruz. Yazılarımız özgün ve titizlik ile seçilen kelimelerden oluşur. Hızlı ve güvenli teslimat için doğru adrestesiniz. Ciddi ilgilenenler için birkaç yazımızı gönderebiliriz.

İrtibat kurmak isteyenler pm atsın lütfen.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5