İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternet yasağına dev tepki

Berk Uçar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Arkadaşlar merhaba;

Bursa yaağı organizatörü benim sorularınız olursa haberleşelim.

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Üstüne basa basa söyledi, internette kim ne yapıyor takip etmeyeceğiz dedi, olayları birazda bu yönünden bakın, hep sizin gözünüden bakmaya çalışmayın :)

Nerden biliyorsun kardeş takip etmeyeceklerini? Nasıl güveniyorsunuz bu adamlara anlamak mümkün değil.

Bir yıl sonra çok övdüğünüz "standart paket"ti de kuşa çevirdiklerinde, her gün sivil diktaya karşı çıkan siteler patır patır kapandığında kime ne anlatacaksınız?
Çoluğunu çocuğunu zararlı içerikten korumak isteyen aileler bir tek programla bunu yapabilir.

Sizin istediğiniz boynunuza tasma takıp ucunu tanımadığınız etmediğiniz adamlara vermek.

Ben tasma takmak istemiyorum arkadaş sizin gibi. Bazılarının demokrasiden anladığı "sivil dikta" ve "çoğunluk faşizmi" malesef.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Nerden biliyorsun kardeş takip etmeyeceklerini? Nasıl güveniyorsunuz bu adamlara anlamak mümkün değil.

Bir yıl sonra çok övdüğünüz "standart paket"ti de kuşa çevirdiklerinde, her gün sivil diktaya karşı çıkan siteler patır patır kapandığında kime ne anlatacaksınız?
Çoluğunu çocuğunu zararlı içerikten korumak isteyen aileler bir tek programla bunu yapabilir.

Sizin istediğiniz boynunuza tasma takıp ucunu tanımadığınız etmediğiniz adamlara vermek.

Ben tasma takmak istemiyorum arkadaş sizin gibi. Bazılarının demokrasiden anladığı "sivil dikta" ve "çoğunluk faşizmi" malesef.

Adam çıktı milyonların gözü önünde girilen siteleri takip etmeyeceğiz dedi, şimdi adam bu riski göze alıp milletin girdiği siteleri takip ettirir mi?

Bu arada bizim boynumuza tasma takıldığı yok, gerekli açıklamayı BTK Başkanı yaptı zaten, ama ne hikmetse internette kim olduğu belli olmayan kişilere inanan insanlarımız bu işin en bilindik kaynağı olan BTK Başkanı'nın dediklerine inanmıyor.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
koskoca büyüğümüz btk başkanı açıklama yaptı ne haddine başkaların konuşması bunun üzerine :D

Fbbasket öss başkanıda açıklama yaptı şifre yok diyordu onada inanmışmıydın ?

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
koskoca büyüğümüz btk başkanı açıklama yaptı ne haddine başkaların konuşması bunun üzerine :D

Fbbasket öss başkanıda açıklama yaptı şifre yok diyordu onada inanmışmıydın ?

Senin yazdıklarını muhatap dahi almıyorum çünkü insanlarla nasıl konuşulması nasıl tartışılması gerektiğini dahi bilmiyorsun,

İlk önce şu konuşma tarzını düzelt sonra gel.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Ben kişilere inanmak zorunda değilim. O adamın ellemicez demesi tabiki bana hiç güven vermez. Ben yapılan düzenlemenin içeriğine bakarım. o yetkili diyelim ki ellemicez dedi yarın başka birisi geldiği zaman ne olacak. Diyelim ki yeni yetkili ben ellerim dedi. Ne olacak. Bana bunun açıklamasını yapar mısın? Onu o zaman konuşuruz demiceksindir herhalde.

• Like
Reactions: Eif

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Adam çıktı milyonların gözü önünde girilen siteleri takip etmeyeceğiz dedi, şimdi adam bu riski göze alıp milletin girdiği siteleri takip ettirir mi?

Bu arada bizim boynumuza tasma takıldığı yok, gerekli açıklamayı BTK Başkanı yaptı zaten, ama ne hikmetse internette kim olduğu belli olmayan kişilere inanan insanlarımız bu işin en bilindik kaynağı olan BTK Başkanı'nın dediklerine inanmıyor.
Sana binlerce örnek verebilirim.. ama en ufagı ilk aklıma gelen
Bu adamlar cıkıp okadar sey söylediki? 12 eylül zanlılarıda yargılanacaktı ? ne oldu
Ygs'de sifre yok tatmin olduk diye acıklamalar yaptılarmı? Ne oldu Ösym başkanı cıkıp sonucta kabul etmedimi?
bunlarda kamoyuna yapılan acıklamalardı? ne olduda degisti.. bak isteyince cesaret edebiliyorlarmıs ayrıca
tmm hadi standartta bişey yok
BURAYA bakarmısın peki bundaki sebeb ne

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Ben kişilere inanmak zorunda değilim. O adamın ellemicez demesi tabiki bana hiç güven vermez. Ben yapılan düzenlemenin içeriğine bakarım. o yetkili diyelim ki ellemicez dedi yarın başka birisi geldiği zaman ne olacak. Diyelim ki yeni yetkili ben ellerim dedi. Ne olacak. Bana bunun açıklamasını yapar mısın? Onu o zaman konuşuruz demiceksindir herhalde.

Devlet işi gücü bırakacak, milyonlarca girilen internet sitelerini takip edecek :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Senin yazdıklarını muhatap dahi almıyorum çünkü insanlarla nasıl konuşulması nasıl tartışılması gerektiğini dahi bilmiyorsun,

E almışsın işte bana cevap yazmışsın , ama tek eksik soruma cevap vermemişsin.Niye acaba :ıslık:

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Sana binlerce örnek verebilirim.. ama en ufagı ilk aklıma gelen
Bu adamlar cıkıp okadar sey söylediki? 12 eylül zanlılarıda yargılanacaktı ? ne oldu
Ygs'de sifre yok tatmin olduk diye acıklamalar yaptılarmı? Ne oldu Ösym başkanı cıkıp sonucta kabul etmedimi?
bunlarda kamoyuna yapılan acıklamalardı? ne olduda degisti.. bak isteyince cesaret edebiliyorlarmıs ayrıca
tmm hadi standartta bişey yok
BURAYA bakarmısın peki bundaki sebeb ne

Bir radyocunun yaptığı açıklamaya inanıyorsunuz yani ama bunu bir Devlet adamı deseydi inanmazdınız :)

Ekleme:
E almışsın işte bana cevap yazmışsın , ama tek eksik soruma cevap vermemişsin.Niye acaba :ıslık:

Dediğimi anladın mı sen,

Düzgün bir konuşma tarzınla konuş cevap vereyim dikkat ettiysen sen hariç diğer arkadaşların sordukları soruları cevaplıyorum ama senin konuşma tarzın insanları aşağılayıcı bir tarzda.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Fbbasket soruların hiç birine yanıt vermemişsinki , sadece olmaz etmez yapmazlar , onumu yapcaklar bunu yapcaklar gibilerinden cevap yazıyorsun.Sonrada bana sardırıyorsun.Allah doğru yolu göstersin sana nediyim.

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Fbbasket soruların hiç birine yanıt vermemişsinki , sadece olmaz etmez yapmazlar , onumu yapcaklar bunu yapcaklar gibilerinden cevap yazıyorsun.Sonrada bana sardırıyorsun.Allah doğru yolu göstersin sana nediyim.

Türkiye'nin tek sorunu bu internet yasağıydı bu sorun çözüldükten sonra Türkiye'de hiç bir sorun kalmayacak mutlu mesut yaşayacak herkes :)

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15

ÖSYM başkanı açıklama yapmıştı şifre yok diye, inanmış mıydın?

İnandıysan; sonradan yalan çıktı biliyorsun değil mi?
İnanmadıysan; nasıl bu açıklamaya inandın?

he bu arada, neden yasak konuluyor diye merak edenlere, http://www.objektifhaber.com/haber/guncel/internet-yasaginin-ardinda-gulen-mi-var-77646.html

mustix68

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Oooo... Siz mevcut durum karşısında bu anlayışı benimsiyorsanız. Bunu sizle tartışmanın oldukça mantıksız olduğu kanaatindeyim.

:harika: aynı seyi ben düsünüyorum
sadece işine geldigi gibi anlayıp cevaplıyorsun ve hic bi zaman yenilgiyi kabul etmiyorsun.. ne olursa olsun biyerden bi cıkıs bulmaya calısıyorsun.. senden başka mualefet eden olmaması garip.. he o msn deki göz kırpmalar konusundada evet radyo yayıncısı söyledi.. devlete güvenmedigimden daha cok ben o adama güveniyorum.. tabi sen işine geldigi gibi cevapladıgın icin senlik bi sorun yok..;) senle tartısman cidden oldukça mantıksız.!:harika:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5