İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

"internet zengini oluyoruz!" limit400

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

Merthan

Misafir
Birakin bu "kisi olarak x i sevmem ama işinde başarılı" sözcükleri ile bilincalti psikolojik operasyonlari. önce yazdigimdan ne demek istedigimi anlamaya calisin. Kimse kimseye ben bisey basaracagim dediginde engel olamaz zaten bizde mani olmuyoruz basarana destek veriyoruz ama durum basaracagim demek degil burada. Ortada piyasadan toplanmak istenen bir para ve sadece vaadler söz konusu.. SCT denen arkadas optimizasyon konusunda deseki(sadece ornek veriyorum), "bakin ben pr8 bir siteye sahibim, arama sonuclarinda su sirada cikiyorum ve bu sitenin bana ortalama getirisi bu alin buda hit istatistikleri.." bizde baksak hitlerine ortalama kafamizda bir hesap yapsak desekki bu hit bu reklam yerlesimleri ile bu kadar para kazanabilir, pr8 de sahte degil.. o zaman 400$ degil 800$ bile basariz.

Sen ne kendi yazdığından, ne de benim yazdığımdan birşey anlamamışsın ki. Sana ne diye psikolojik baskı uygulayayım. Adamı sevmiyorum ama, işinde başarılı olduğunu biliyorum. Bunu söylediğimde bu cümlenin altında eziliyorsan, bana hangi cesaretle cevap yazabiliyorsun merak ettim.

İşine gelmiyorsa para vermezsin, oluşumun içinde de olmazsın. Ya da ihtiyacın yoktur, katılmazsın.

İyi o zaman, ben bir market açayım ama reklamını yapmayayım. Marketim kendi kendine büyüsün. Yeni bir market açacağım zaman, benim önceki market çok büyüdü demekki ben bu işi iyi yapıyorum haydi benim markete alışverişe gelin diyeyim.

Hem nereden biliyorsun bu arkadaşın bahsettiğin gibi bir geliri olmadığını. Varsa ve gerekirse zaten bunu dile getirecektir.

Ayrıca, bu işten sadece bu işi iyi bilenler para kazanmıyor. Şahsen ben, hiç birşey bilmediğim halde bu işten iyi para kazanıyorum. Çok para kazandığını belgeleyen herkese de bu işi bana öğretecek diye para verilmez. Bu da ek bilgi olsun sana.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Yahu senin söylediğin cümle beni nasıl ezebilirki? Ayrıca sen nasıl bana benim yazdığımı kendi kendime anlamadığımı iddia edebiliyorsun, saçma sapan cümleler kurma lütfen. X kişi kendisinin bu işten para kazandığını ve kazanılabileceğini ispat etmeden insanları böyle bir oluşuma davet etmemeli, etse bile sonuç elde edemez diyorum hepsi bu. Demişsinki "varsa ve gerekirse zaten bunu dile getirecektir" bende dile getirsin diyorum çünkü dile getirmesi gerekiyor.

Adam çıkıp 2 kelime daha yazmamış, kafalardaki soruları aydınlatmamış ama bir sürü kişi peşinden avukatıymış gibi yazıyor kimileride senin gibi üstü kapalı adamı övüyor.

Market örneğinde diğer cümlelerin gibi saçma olmuş. Ben diyorumki, bize ingilizce öğretebileceğini iddia eden bir adam önce ingilizce bildiğini ispat etmeli.

Arkadaş güzel paraların kazanılabileceğini iddia etmiş, buyursun önce kendisinin kazabildiğini bi ispatlasın sonra bizde destekcisi olalım.

M

Merthan

Misafir
Yahu senin söylediğin cümle beni nasıl ezebilirki? Ayrıca sen nasıl bana benim yazdığımı kendi kendime anlamadığımı iddia edebiliyorsun, saçma sapan cümleler kurma lütfen. X kişi kendisinin bu işten para kazandığını ve kazanılabileceğini ispat etmeden insanları böyle bir oluşuma davet etmemeli, etse bile sonuç elde edemez diyorum hepsi bu. Demişsinki "varsa ve gerekirse zaten bunu dile getirecektir" bende dile getirsin diyorum çünkü dile getirmesi gerekiyor.

Adam çıkıp 2 kelime daha yazmamış, kafalardaki soruları aydınlatmamış ama bir sürü kişi peşinden avukatıymış gibi yazıyor kimileride senin gibi üstü kapalı adamı övüyor.

Market örneğinde diğer cümlelerin gibi saçma olmuş. Ben diyorumki, bize ingilizce öğretebileceğini iddia eden bir adam önce ingilizce bildiğini ispat etmeli.

Arkadaş güzel paraların kazanılabileceğini iddia etmiş, buyursun önce kendisinin kazabildiğini bi ispatlasın sonra bizde destekcisi olalım.

Keşke bir deve olsaydı da, hendek atlatmayı tercih etseydim.

webtehaber

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arastırmak yok iki kelime oku sonra bas anlamsız yalan yanlıs yorumları

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bu başlık yeterince saçma oldu (aynı nixcon konuları gibi), ya silelim yada kitleyelim, sisteme herkes inanmak zorunda değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5