İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternete Sansür Geldi

KaLpSiZ_

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
aylardır konuşulan internet filtresi bikaç sat öncesinde hayata geçti hepimize geçmiş olsun, örneğin www.bobiler.org girmiyor artık. :mad:

KaLpSiZ_

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
karikatür çizimleri grafikler, genel gündem olaylarını mizahi biçimde çizimlere dökerlerdi.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
bakalım başka hangi siteler kapandı bu başlık altından kapanan siteleri liste haline getirebiliriz.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
nokta nokta ttnet alexa değerini de iyice güzelleştirecek bu sayede

KaLpSiZ_

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
bi çok siteye insana yazık edicekler. işin garip tarafıda en büyük sitelere hala giriliyor, benim bile film içerikli siteme girilirken bobiler gibi buyuk bi siteye girilememesi şaşırtıcı

Moderatör tarafında düzenlendi:

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
zubar alexayı ne yapalım şimdi. nerden nereye.

bi çok siteye insana yazık edicekler. işin garip tarafıda en büyük sitelere hala giriliyor, benim bile ilm içerikli siteme girilirken bobiler gibi buyuk bi siteye girilememesi şaşırtıcı

Buda ayrı komik bir hal. Bakalım bugünden itibaren nelere şahit olacağız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

KaLpSiZ_

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
bazı haberlere göre bobiler.org sansürü protesto amacı ile sayfalarını yönlendirmişler inş engellenmez o site :(
http://www.guvenlinet.org/ adresinde profil seçme ve değiştirme konusunda örnekler mevcut. şuan ben guvenli internet uygulamasını kaldırdım servis sağlayıcı sitemden.

WebKing26

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Bobiler.org hepinizi kekeledi :D
Öyle Birşey Yok.
Yönlendirme Yapmışlar.Protesto Ediyorlar..

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
dün gece girmiyordu biz konuştuğumuzda. demekki yönlendirme yapmışlar doğrudur.

Ping

iyinet
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
21
Bu yasağın gelmesi yılları bulur sonra bişey olur iptal edilir.

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Nefret ettiğim sitelerden biri.Hakarete varan resimler var.Böyle mizah olmaz olsun [Saygı duyun-Eliştirmeyin hemen]

İnşallah ta kapanır...

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Herkes sevmediği sitelerin kapanmasını isterse yandık diyebilirim :) Çünkü senin sevmediğini bir başkası sever. Senin sevdiğini de bir başkası sevmez.

Hür iradelerdir. İnsanları kısıtlamak olmaz. Sansür'ün amaçları arasında zaten bu düşünce tarzları yok.

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Bana bakarak kapatmıyorlar zaten.Ben sadece inşallah dedim.İnternet aleminde de bi çizgi olmalı diye düşünüyorum.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
İşte supheli oyle sen ben beğenmiyoruz diye olmuyor zaten. İnternet alemi özgürce dolaşabilme ortamı. Herkes istediğine kavuşabiliyor bu internet aleminde. Bunu kısıtlamak çok yanlış.

Haaa şu siteler barınmamalıdır. Milli değerlere aykırı düşecek hareketlerde bulunan siteler kapatılmalıdır. Bu bizim olmazsa olmazlarımızdandır. Bunların dışındakilere o buna bunları demiş şunları eleştirmiş diye kimse kimsenin sitesini kapatmamalıdır.

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Sadece Milli değerlere değerlere değil.Her türlü hakaret içeren siteler kapatılmalı diye düşünüyorum.Hakaret günlük hayatta sınırı aşan bir nokta.İnternet aleminde de öyle olmalı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5