İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

internethaber.com

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
devamlı olarak takip ettiğim haber sitesi internethaber mynet heklendikten yarım saat sonra Mynet heklendi diye haber yaptı. az önce girdim baktım haberi sitesinden kaldırmış.sanırım mynetin imajının çizilmemesi için ama benim kullanıcı olarak mynet in heklendiğinden haberim olmalı. haber sitelerinin böyle şeyler yapması ne kadar doğru sizce. ya hiç haber yapma yada kaldırma yani...

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sürekli dikkat çekici haberler yapmaya çalışan, kendi düşüncesi olmadan beklentiye ve talebe göre yorum üreten türe tabloid diyorlar. Internethaber de o tür bir yayın. Çok fazla birşey beklememek lazım.

M

MasterTR

Misafir
merak etmeyin zone-h.org anasayfadan haber olarak girecektir kesin

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kesin demişlerdir saat gec saate olay oldu ve büyük kitle görmedi diye yaygara olmasın diye haberleir kaldırmışlardır veye mynet.com rica etmiştir.

ankara

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne rica edicek

hepsi aynı medya böle şirketler herkes böle
biyerde 3 kuruşa susuyo herkes ayıp valla

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnternetHaber günden güne gözümden düşüyor, yanlışlarına yanlış ekliyor. Nerde o eski İH, nerde şimdiki hali... :(

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
İnternetHaber günden güne gözümden düşüyor, yanlışlarına yanlış ekliyor. Nerde o eski İH, nerde şimdiki hali... :(

Benimde gözümden düşüyor

//kocaman flash reklamları gözümüzün içine sokuyor, haberi okumak için 2,5 dk. flashın kapanmasını bekliyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5