İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

internetin geleceği

Y

yaBgu

Misafir
merhabalar arkadaşlar

bundan 5-10 yıl sonra acaba internet ne boyutta değişecek.. teknoloji ilerledikçe ilerliyor. çoğu şeyin önüne geçilemiyor.. mesela cep telefonları ile internete girmek sanırım ileride daha da yaygınlaiacak.. internetin hızının artacağı kesin... yaygınlaşacağı kesin... haber alma olayı, gazeteler belkide revaştan düşecek.. internet haberciliği git gide büyüyor... google adsende ne olacak.. video ve ses kullanımı artacak belki televizyon bile o kadar çok kullanılmaycak... e-kamu kavramı daha da gelişecek.. güvenlik vs. domain yatırımları fos mu olacak.. www olayından farklı bir erişim olayımı olacak... neler değişecek??? bununla ilgili mutlaka makaleler vardır ama hep ingilizce olsa gerek bu konuda makale okuyan ya da fikri olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum...

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internet2 geliyor...

Veri aktarım hızı bizim hayal edemeyeceğimiz kadar yüksek. Bir makalede okumuştum.

www2 olarak hizmete girecekmiş. Tabii ki ilk önce Amerika`da... Bu gibi bir bağlantıyla da neler yapılabileceğini hayal edemiyorum :)

Yani şu an kullanılan dsl cable ve dialer bağlantılar yakın zamanda ancak birer hatıra olabilir.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tv ler telefonlar cep telefonlari hatta beyaz eşyalar yazili basin hepsi internete gore kendilerini revize edicekler internet reklamciligi ve ticareti akil almaz yerlere gelicek devlet daireleri kagit kalem karmaşalari biter tabi güvenlige daha büyük paralar harcanir bu alanda bilişim konusunda egitimli eleman acigi büyür insat mühendisi olma trendi yerini bilişim uzmani olmaya bırakır oss de bu bolumlerin puani ucar :)

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
dünya genelini bilmem ama Tr de internet bazı webmaster gruplarının tekeline geçecek. büyük siteler birleşçek ve internette risk sermayesi olayı acayip gelişecek.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5