İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternetin ölüm tarihi: 22 Ağustos 2011

hitmans58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
22 ağustostan sonra , internete giriş;

290160268.jpg

İnternetimiz islami usüllere göre kesilmektedir.:alkış::alkış:

Daha Allah'tan Belanımı İstiyorsun, İnternetimiz islami usüllere göre kesilmektedir, Diyerek Aklın Sıra İslami Usullerimi Kötülüyorsun Sen, O Sitelere Girmiyorsan Sorun Yok Neden Bukadar Gocunuyorsun ki

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
sorun o değil herkes kendi dinini yaşar bizlerde Allah' ımızı sevmiyor değiliz ama konuyu bu -noktalara taşımayalım. Herkes kendi dinini yaşıyor sen bunu kısıtlayamazsın netle veya herhangi birşey ile bu çok komik. Dinen donanmış bir kişi zaten oralara girmez onları kullanmaz arkadaşlar bunlara gerek yok. Böyle uygulamalar insanları düzelteceğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Daha Allah'tan Belanımı İstiyorsun, İnternetimiz islami usüllere göre kesilmektedir, Diyerek Aklın Sıra İslami Usullerimi Kötülüyorsun Sen, O Sitelere Girmiyorsan Sorun Yok Neden Bukadar Gocunuyorsun ki

ne sitesi be kardeş ne!!

özgürlüğün gidiyor elinden, senin aklın fikrin p0rnoda...

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45

Doğru söze ne denir ki bee toprağım :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254

çarpıtıyorsun, internetime ve/veya kişisel haklarıma el uzatan devlet istemiyorum ben!

hitmans58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
ne sitesi be kardeş ne!!

özgürlüğün gidiyor elinden, senin aklın fikrin p0rnoda...

Benim Aklım uygun-değilda Değil Özgürlüğümde Gidiyor Yada Gitmiyor Ama Önemli Değil, Sonucta Hersey İnternette Degil Ama Senin Daha Önceki Mesajında İnternetimiz islami usüllere göre kesilmektedir Diyerek Neyi Kasettiğini Anlayamadık, İnternetimiz islami usüllere göre Demek Ne Demek ? ? ?

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
TTnet olsun diğer güvenlik şirketleri olsun aile koruma filtreleri falan yokmu ? Aile koruma şifreleri yokmu.Saçma ya.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
hocam önüne geçilcek bir durum değil elbetteki saçma. Bu sadece net ile bitmiyor ki sansür. Yakında ağzımızada sansür getirirler öyle görünüyor :)

bitkicel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Çok basit düşünüyorsunuz.. Zaten şuanda aynen o dediklerinizi yapabiliyorsunuz. Bu yüzden gençler (sadece gençler değil) cinsellik ile samimi durumda. Bunun sebebi?: Televizyon, internet.
Artık televizyonda bazı şeyler normalmiş gibi gösteriliyor, saçma sapan programlar, diziler, filmler. E doğal olarak bunları izleyen bir kişi farkında olmadan kendini bi anda o dünyanın içinde buluyor. Zamanla bilinçaltına yerleşen şeyler onun kişiliği, yaşamı yani kendisi oluyor..
Kısaca; insanoğlu başıboş bırakılmamalı..
Kendimizi her zaman bi baskı altında tutmalıyız, ancak bu şekilde doğru yolda oluruz..

Baskıcı rejim ıstenıyorsa iran suriye filistin arabistan vs gıbı ulkelerın kapıları acık ınsanalr rahatlıkla gıdebılır biraz genclere guvenmeyı ogrenmelıyız tamam balık verme ama balık tutmayıda yasaklama engelleme yasakcı zıhnıyet olmaz olmamalı şu genclere fırsat verılse dıyoruz ama sunulanlarda geri alınıyor bence cok yazık edılıyor ...

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Baskıcı rejim ıstenıyorsa iran suriye filistin arabistan vs gıbı ulkelerın kapıları acık ınsanalr rahatlıkla gıdebılır biraz genclere guvenmeyı ogrenmelıyız tamam balık verme ama balık tutmayıda yasaklama engelleme yasakcı zıhnıyet olmaz olmamalı şu genclere fırsat verılse dıyoruz ama sunulanlarda geri alınıyor bence cok yazık edılıyor ...

Ben de size diyorumki Cumhuriyet tarihi boyunca iktidarda Akp mi vardı? Sizin deyiminizle "Baskıcı Rejim" mi vardı?
Ben cevabını veriyorum, Hayır.
Ve ülkenin nasıl bi konumda olduğunu görüyorsunuz. Görmüyorsanız tv açıp izleyin, o zaman görürsünüz..
Ve günümüzdeki gençleri daha iyi tanıyın, istisnalar var tabi ama çoğunluğun hali ortada, nasıl bir yolda oldukları apaçık belli..
Bir de ülkeyi satıyor diyerek eleştirirsiniz, batılaşma arzusu ile ruhunuzu satmışsınız, asimile olmuşsunuz, mal mülk satılmış çok mu?

bitkicel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ben de size diyorumki Cumhuriyet tarihi boyunca iktidarda Akp mi vardı? Sizin deyiminizle "Baskıcı Rejim" mi vardı?
Ben cevabını veriyorum, Hayır.
Ve ülkenin nasıl bi konumda olduğunu görüyorsunuz. Görmüyorsanız tv açıp izleyin, o zaman görürsünüz..
Ve günümüzdeki gençleri daha iyi tanıyın, istisnalar var tabi ama çoğunluğun hali ortada, nasıl bir yolda oldukları apaçık belli..
Bir de ülkeyi satıyor diyerek eleştirirsiniz, batılaşma arzusu ile ruhunuzu satmışsınız, asimile olmuşsunuz, mal mülk satılmış çok mu?

Neyse ben daha fazla uzatmayacam ozlu bır soz ile kapıyorum YAZIMI....

HER HALK HAK ETTİĞİ ŞEKİLDE YONETİLİR...

HAYIRLI GECELER HERKESE...

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
"Güç neredeyse orada yalama mikroplar çoğalır"

Türkiye'de Müsliman olarak yaşayan bir vatandaşım, Türkiye'de Müsliman olmayan vatandaşlarda var, Türkiye vatandaşı Atatürk ilke ve inkilaplarını iyi bilmek zorunda. Türkiye vatandaşı olup başka dinlere mensup vatandaşlarımızda var, onlar Hz Muhammedin hayatını yada kurallarını bilmek zorunda değiller. onların kim olduğu hiç bir müslüman için önemli değildir, inanç insanın kendi vicdanıdır. Bunu siyasete karıştıranların başka planları vardır yada kullanılıyolar..

Gelelim yasaklara, ben çocuğumu devletten daha iyi korurum ( bilinçli anne babalar ).

Eğitimi kopya üzerine kuranlar, İnternette yasaklara başlayanlar karşılarında hakkını arayan, muhalefet yapacak insanları kontrol altında tutma çabalarıdır..

Bu kelimelerden sonra gelecek yasak kelimeler hiçde zor değil : Muhalefet, direniş, dernek, insan hakları, özgürlük, demokrasi, basın, yayın, haber, ATATÜRK, ..., ..., ...,

Gazete okumayın, televizyon seyretmeyin diyenlerden başka ne beklenir...

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Kısaca; insanoğlu başıboş bırakılmamalı..

Kardeşim bir şeyi çok merak ettim. Forumda ara ara cevaplarını okudum, belli ki kendince bir bakış açın var. Olabilir ama bu bakış açısıyla niye buradasın, niye internettesin, niye webmastersın? Yani o kadar sert bir tarzın var ki senin tv'nin gelişkini internet gibi şeytan icadı bir olayla uğraşman bana hiç inandırıcı gelmiyor. Nedir yani bu? Akp'nin doğrularını aşılamaya çalışmak adına pis ortamlarda takılan müridi durumu mu? Bence kendi doğru yolunu bulup tv, dergi, radyo, vs ile beraber şu bilgisayarını da kapaman lazım. Bizi de başıboş bırak bence, nereyi hak ediyorsak oraya gidelim. Yanacak olan biziz.

Ha bu arada, halkın gelirleriyle edinilmiş mal mülkü satıp oradan elde edilen geliri belli bir kesimde üleşmek hırsızlıktır aklında olsun. Yani o da, anlamına çok önem verdiğin bir "ekmek kapısı" değildir.

zaten , bir iki yasakçı zihniyet tarafından istenilen, acilen konunun kilitlenecek duruma getirilmesidir...

ve kapatılmasıdır, çünkü uyanan , özgür olan , bunlardan değildir
..

sorsan ; "Ben bilmem, filtrem bilir" der bu tipler

Doğru lafa ne denir.:alkış::alkış:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5