İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

InternetSAHIBI VPS Fiyatları

internetsahibi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
InternetSahibi Virtual Private Server
Artık isteyen herkesin kendine ait bir internet sunucusu olabilecek. İnternetSahibi VPS Fiyat ve Donanım özellikleri bakımından şuan Türkiye deki en uygun ve yüksek performanslı çözüm.
İnternetSahibi VPS sunucular anında teslim edilir. Siparişinizin ödemesini yaptıktan hemen sonra sunucunuza ait IP adresleri ve giriş bilgileri e-postaadresinize gönderilecektir. NOT: VPS Sunucularında Geri Ödeme Yoktur!

Neden İnternetSahibi VPS’yi seçmelisiniz?
• Yurtiçi hatlar üzerinden yayın, En uygun fiyat.
• Türkiye'nin en iyi datacenterinde güvendesiniz.
• Kaliteli donanım seçimi.
• %99.8 Network Uptime garantisi.
• Ücretsiz kurulum.
• Sunucunuz üzerinde tam kontrol.
• Ücretsiz PLESK ( Windows VPS ).
• 7 gün 24 saat özel VPS destek hattı.

Virtual Private Server (VPS) Nedir ?
VPS' i özet olarak bir fiziksel sunucunun sahip olduğu kaynaklarının paylaştırılarak bünyesinde birden çok sunucu oluşturulmasıdır. Sunucu kaynaklarına bağlı olarak vps sunucularda stadart sunucular gibi yüksek performans sunabilmektedirler. Sunucu özelliklerinde belirtilen memory, hard disk gibi kaynaklar tamamen o sunucu için tahsis edilmiştir. InternetSahibi, vps sunucularında müşterilerine ihtiyaç duyacakları yeterli kaynak ihtiyacını sunnmaktadır.Müşterilerimiz her türlü kopleks uygulamarını yada yüksek bant genişliği gerektiren web sitelerini bu sunucularda rahatlıkla çalıştırabilmektedirler.

VPS Sunucumu Nasıl Yöneteceğim ?
VPS sunucunun yönetimi standart bir sunucunun yönetiminden farklı değildir.Zaten vps sunucunun tek farkı bir fiziksel sunucununun donanım kaynaklarının paylaştırılarak oluşturulmasıdır.

Windows Sunucu
Microsoft server 2003 işletim sistemiyle çalışan bu sunucuları uzak masaüstü bağlantısı yaparak yönetebileceksiniz.Bu bağlantı için ihtiyaç duyacağınız sunucu ip adresi ve yönetici(administrator) şifresi sunucunuz aktifleştirildikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecektir.

Linux Sunucu
Linux işletim sistemiyle çalışan bu sunucuları secure shell (ssh) yolu ile yönetebileceksiniz.Herhangi bir ssh istemcisi isinizi gorecektir.Bu bağlantı için ihtiyaç duyacağınız sunucu ip adresi ve yönetici(root) şifresi sunucunuz aktifleştirildikten hemen sonra e-posta adresinize gönderilecektir. Tavsiye edilen SSH istemcisi (ücretsiz): http://www.internetsahibi.net/putty.exe
Tüm VPS sunucularımızda limitsiz domain, PLESK kontrol paneli ücretsiz olarak verilmektedir. Tüm sunucularda ÜCRETSİZ KURULUM

YILLIK ÖDEME YAPIN 2 AY ÜCRETSİZ KULLANIN !

INTS Vps Eko
Sunucu: INTSVPS Xeon
Aylık Ödeme: 45 YTL/ aylık 450 YTL/yıllık *
Kurulum Ücreti: Yok
İşlemci: Intel Xeon Dual Core 5130
Memory (Ram): 256 Mb
IP Adresi: 2 Adet IP Adresi (artırılabilir)
Hard Disk: 40 GB
Trafik: 100 Gb/aylık Limiti aşan her GB trafik için 1,5 USD hesabınıza yansıtılacaktır.
Bant Genişliği: 10 Mbit Port
Kontrol Paneli: Plesk Kontrol Panel / Sınırsız Domain
İşletim Sistemi: Linux (Fedora Core5, Ubuntu 6.0, Debian 3.1)
Teslimat: Anında Teslimat Siparişiniz tamamlandıktan hemen sonra sunucunuz aktif.
INTS Vps Std
Aylık Ödeme: 75 YTL/ aylık 750 YTL/yıllık *
Memory (Ram): 512 Mb
Hard Disk: 40 GB
Trafik: 250 Gb/aylık Limiti aşan her GB trafik için 1,5 USD hesabınıza yansıtılacaktır.
İşletim Sistemi: Linux veya Windows
Teslimat: Anında Teslimat Siparişiniz tamamlandıktan hemen sonra sunucunuz aktif.
INTS Vps Pro
Aylık Ödeme: 99 YTL/aylık 990 YTL/yıllık *
Memory (Ram): 1024 Mb
Hard Disk: 80 GB
Trafik: 360 Gb/aylık Limiti aşan her GB trafik için 1,5 USD hesabınıza yansıtılacaktır.
İşletim Sistemi: Linux veya Windows
INTS VPS Paket Eklentileri
cPanel + WHM Kontrol Paneli: 25$/Aylık
Directadmin Kontrol Panel (türkçe): 15$/Aylık
Plesk Kontrol Paneli (Limitsiz Domain): Ücretsiz!!
Linux / Fedora Core5, Ubuntu 6.0, Debian 3.1: Ücretsiz!!
İşletim sistemi kurulumu (Windows/Linux): Ücretsiz!!
Windows 2003 Web Edition: 15 $ / yıllık
Windows 2003 Standart Edition: 25 $ / yıllık
1 adet IP Adresi: 1,5 $ / aylık
10 GB Extra Disk: 10 $ / aylık
256 MB Extra Ram: 15 $ / aylık
Sunucu Bakım ve Yönetim: 30 $ / aylık
Açıklamalar
• * Fiyatlara KDV dahil değildir.
• Fiyatlar peşin ödeme esasına göre verilmiştir.
• VPS Sunucularında % 99.1 uptime garantisi verilmektedir.
• Network monitoring (web tabanlı bant genişliği istatistikleri izleme imkanı - mrtg) verilmektedir.
• Erişim problemlerinde en geç, mesai saatleri içinde 2, mesai saatleri dışında 4 saat içinde sisteme müdahale edilmektedir.
• VPS Sunucularda yedekleme işlemi tamamen müşteriye aittir.

İletişim:
Telefon: 0212 2825998
Msn: [email protected]
Msn: [email protected]

internetsahibi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çalıştığımız dc SH 'tır.

tüm sunucular kendimizin olup, co-location müşterilerimizle 30 sunucu barındırmaktayız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5