İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

internette online oldukça para veren şirket varmı ?

free

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar oonline olarak para ödiyen şirketler varmı varsa ve ödeme aldığınız ada güvendiğiniz şirketleri yazabilirmisiniz herkeze kolay gelsin

C

cappytoi

Misafir
bir zamanlar spedia vardı hala var www.spedia.net hatta ödüyorlardı da ama millet artık uğraşmıyor böyle şeylerle nedendir bilmem. belki de türkiyeye az ödüyor olmasındandır

free

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
başka varmı? bunu biliyodum bende sen yazınca aklıma geldi

C

cappytoi

Misafir
gomez bilgisayarını depo olarak kullanıyor yanlız onu da bilmek lazım internet hızına ve ülke yerine göre para veriyor.

M

murme

Misafir
evet galba türkiyeye ödemio para ben denemiştim de 4-5$ yapmistim üyeligimi onaylamadı 20de ref vardi :D

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende ilk zamanlarda kullanmiştim hele hele cashfiesta adisi
hiç ugraşma degmez diye düşünüyorum.

roxen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
surfjunky var. spediadan falan çok daha güzel kazandırıyor.
saatte 0.45$ ile başlıyorsunuz zamanla 0.73$'a kadar çıkabiliyorsunuz.
(makinası sürekli açık olanlar için çok ideal, 24 x 0.5=12$ günde, 30x12=360$ ayda)
ödemeleri takip eden ayın 1 ile 15 arasında paypal, e-gold gibi sistemlere yapıyor.

ayrıca refer sistemi de var: 1.seviye %5 , 2.seviye %3, 3.seviye %1

o yüzden buradan üye olmanızı rica ediyorum ; ) //sayfanın en altında Join Now var.

üyelik işleminden sonra Optinons kısmından Paypal bilgilerinizi giriyorsunuz.

daha sonra Earn money kısmındaki "Clik here to start the surf Junky browser"a tıklıyorsunuz. 2 frame ayrilmiş şekilde bir sayfa açıyor. Alttaki kısımda reklam veren siteler 25 saniyede bir değişiyor.

Olay bu kadar kolay. Kod vs. hiç bir şey yok.

tiyo:bazı değişien sayflar kendisini öne alıyor. Buna zamanla alışabileceğiniz gibi Rahatsız da edebiliyor.
Oprea farklı sayfaları tek penrecere gösterebildiği için, Surfjunky i Opera'da açıp, Internet Explorer'da normal işlemlerinze devam edebilirsiniz ;)
Opera download

E

eTre

Misafir
kesin ödüyomu bu dediğin sistem roxen garantisi varmı paypalda aldıgın paranın bi screenshoot u filan ?

T

TurkWeb

Misafir
o sistemlerin hiçbiri ödemiyor. spedia 3-5 kişiye ödemişti okadar.diğerleri fıs

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gomezi 2 hafta denedim herifler üyeliği ne kabul ettiler ne red çok malca bişey bence!!! kabul etceksen et dimi yaaa:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi