İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

internette oyun ?

AlwaysFc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
İnternet uzerınden onlıne oynanabılecek ve multıplayer destegı olan oyun yazdıracagız TR de veya Yurt Dısında bu ısı kımler yapıyor bılenler var mı?

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Eger web tabanlı derseniz yazan tr de çok cıkar. ama ultima online gibi derseniz biraz zor. Gercekten profosyonel kişilerin yapabilecegi bir şey. Turkiye de öyle bir şirketin olacagını sanmıyorum.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
K.O oyununun sadece oynatım (kurulum ve server işletme) lisansının 9.9 milyon dolar olduğunu düşünürsek bu yatırımı yapabilecek firma var ise yazıcak bir den fazla firma sayabilirim size

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim tahminim arkadasların baska bir fikri var gibi yeni bir oyun ama yeni bir oyun yazmanın maliyeti cok yuksek k.o 9.9 milyon dolar odeyen adam varmısmıs türkiyede ( merak ettigimden sordum) ve yazıcak firmaya bisey diyemem ama yazacak kişiler vardır (farklı firmalarda birleşip oyle yazarlar) ama buda olmaz bizimkileri bilirsiniz tek biz kazanalım hesabı :)

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
9. ayın 29 unda konu açılmış. 1 aydan fazla olmuş :)
konu azda olsa hortlamış ama yazayım.
Türkiye'de bu işlerle ilgilenen kişiler mevcut. ayrıntılı bilgi için benimle iletişime geçebilirsin.
Projeniz ciddi ise sizi gerekli kişilere ulaştırabilirim.
mesela: http://www.empatidesign.com/oyun.php

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türkiyede düşündüğünüzden daha büyük firmalar var diyim ozaman ben size:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5