İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternette Para Kazanmakla Uğraşanların Dikkatine

D

deniz_kızı

Misafir
Merhaba Sayın Arkadaşlar

Bu Bir Reklam Degildir

Ben Bu İşte Yeniyim Bu İşe Başlayan Her Yeni Kişinin Yaşadığı Sorunları yaşıyordum Paraçekme vb Ama Benim Avantajım Bu Konuları Araştırmak İçin Bolca Vaktim Olması Ve Sonunda Bana Yardımcı Olacak Bir Sistemle Tanıştım Bunu Sizinle Paylaşmak İstiyorum Çünkü Bu İş Bir Kaç Kişiyle Yapılacak bir İş değil Sistem Şöyle Çalışıyor Eger Bir web Sayfanız Varsa HEmen Kazanmaya Başlıyailrsiniz Egeri Websayfam yok Diyorsanız Onu Aşşagıda Açıllayaçağım İlk yapmanız Gereken Sayfaya gidip Üye Yani Ortak Olmak Kazanma Şekli Şöyle Mesala Sistemde 500 Kişi Oldugunu Var sayalım ve Sizin Sayfanızda Tıklama Başına 2 cent Veren Bir sponsor var Sistemdeki Üyelerin Size Kazandıracağı En Kötü İhtimalle Haftada 2500 clink Yanılmıyorsam Hiç Yorulmadan Haftada 25 dolar kazanacaksınız Bunu Artırmak Sizin Elinizde

Evet Gelelim Websayfası Olmayan Arkadaşlarımzın sorununa Onlara Özel Bir Bölüm Var ve Bir Gün İçinde Websayfasını Yapıp Yayınlayabilecekleri Kadar Açık bir Şekilde Yardım Ediliyor.
Para çekme Konusundada Bu işi uzun Zamandır Yapmış Arkadaşların Yardımıyla Bu Sorunda Halledilmiş Yani Sizin Anlıyacağınız Yok yok bu Sitede
Şu Sponsor Para Ödermi Bu Sponsor Paramızı NAsıl İstiyecegiz Diye Kesinlikle Bir Sorun Olmuyor Yalnız Arkadaşlar Bu işlerle Ugraşan Kişilerin En Büyük Sorunlarından Birisi Üye Bulmak Eger Bu Siteye Ne KAdar Çok Üye Bulursak Clink Sayımız Okadar Artar Bu Sitede Haksızlık Kesinlikle Yok Sen Niye Bukadar Tıkladın Ben niye Kazanamıyorum Sen Tıkladınmı yani Arkadaşlar Sitenin Size Göstermiş Olduğu Yolları Takip Ederseniz Belki milyader olmassınız ama inaanı bu yöntemle Şimdiye Kadar Kazandığınızdan Daha Fazla Kazanırsınız.

gelelim Aklımıza Takılan Sorulara

Bu Sistemin Bana Ne Faydası var ? Evet Size Ne Gibi Bir Faydası Var İnceliyyelim

1)Eger Bu işlere Yeni Başlayan Biriyseniz Hiç Ugraşmadan Haftalık En Az 2500 clink Yani ' centlik Bir Sponsordan Haftalık 25 Dolar

2)Eger Bu İşlerde Uzmansanız Mesala Clink'leme Sponsorunuzda 100 Alt Üyeniz Var Ve Bunların Size Getirdigi Haftalık 1000 Clink Evet iç Yorulmadan Artı 2500 Clink Daha Olacak

Arkadaşlar Benim Aklıma Gelenler Şimdilik Bu Kadar Eger Sorularınız Olursa Seveseve Yanıtlarım Arkadaşlar Bu İşler Öyle Üç Beş Kişiyle Yapılacak Bir İş Degil Yardımlaşmak Şart Bunuda Bu Sisteme Topluyacagımız Üyelerle Yapabiliriz Ginede Siz Bilirsiniz Ben HAlimde Memmnum Diyorsanız Allah Yolunuzu Açık Etsin Bu Konuyla İlgili Bana Soracagınız Bir Şey olursa Ya Bu Konu Başlığı Altında Yada

[email protected] Sorabilirsiniz.

H

hibrahim

Misafir
bence gerekli açıklamayı burda yap madem çok kullanıcı çok para demek.. ama burnuma katilkazan.com gibi bir sistemin kokuları geliyor.. detaylı açıklama ve link verirsen seviniriz...

D

deniz_kızı

Misafir
Teşekür Ederim

Evet Sayın Arkadaşım İşte Tam Tahmi Ettiğim Gibi İşte Bu Yüzden Sitenin Adını Vermedim Bu Sistemin Kesinlikle Katıl kazanmıdır Nedir Hiçbir İlgisi Yok
Nedense İnsanlarımız Hep Öngörülü oluyor Bir Süre Sonra Sitenin Adını Bu Başlık Altında vereceğim Arkadaşım kesinlikle Gönlün Rahat Olsun Bu Sistemde Hic Bir Hile Yok Sen Ne Kadar Kazanacaksan Bende Okadar Kazanacağım
Yani Herkes Eşit Düzeyde Olacak Bir Sistem Eğer Herhangi Bir Sorun Varsa Lütven Sor. Ben Bir İki Saat Baglantıyı Keseceğim Ama Yani Saat altıdan Onikiye Kadar Onlineyim istediğiniz herşeyi sorabilirsiniz yanlız Sizden Ricam Bu Sistemi Diğer Yapılan Her Neyse Kıyaslamayın.

H

hibrahim

Misafir
şu anda kıyaslayamayız çünkü sistemin hakkında hiçbirşey bilmiyoruz... ben sadece tahmin ettim o sisteme benzediğini.(söylediklerinden anladığım kadarıyla öyle)
neyse açıkladığın zaman görürüz .iyi günler

N

napolyon

Misafir
hibrahim'e katılıyorum
aslında bana saçma bişey açıklayacaksın gibi geliyor. niye diye sorarsan ;
foruma kayıt olur olmaz 1. mesajında böyle "ben şöyle bi sistem buldum manyak para kazancaz" diyen insanlar hep BOŞ çıktı.
gene de senin buraya şu programın detaylarını yazmanı bekliyorum . inşallah yanılırım :D

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benden size tavsiye bu tür programlar işlemez,çünkü işlemiyorda,click sponsorları çok rahat bunu anlıyor ve ödeme almanız zorlaşır,adamlar ödeme yapmazsa hiçbit şey iddia edemezsiniz,click sponsorları artık nadirleşti,bunun yerine click in biraz değişi cpt türü sitelerin sayısı arttı,en önemli nedeni ise hem reklam vereni memnun etmesi hemde reklam alanların kontrolunu daha rahat yapmak,gösterim oranına göre max. tıklama sayınız tesbit edilir ve hile yapılıp yapılmadığı veya 2 basamak kademeli sitelerden gelen tıklama olup olmadığı anlaşılıyor,Bir ara katılkazan vardı,hala da var ama ne kadar işliyor orası tartışılır, eskiden yapmadığım hile yoktu,ama şimdi sadece email reklamları için reklam veriyorum,bu hem reklam verenin hakkına tecavüz,hem de haksız kazanç,eskiden yaptıklarım için pişmanım ama insanların artık böyle işlerle uğraşmasına karşıyım,alt üye için yapın ama click sponsorlarından kazanmak için yapmayın derim,velev ki sistem var, hangi click sponsorunu kullanacaksınız,Tr. ödeme yapan clcik sponsoru yok sayılır,jpds hemen anlıyor,diğer leri fasclick,directleads,vs. bunlara kabul edilmeniz günde en az 1000 hitiniz ve ing. siteniz yoksa imkansız,cpt türü click sponsorları zaten bu tür sistemlerde kullanılamaz,başka ne yapacaksınız,malzeme hazır ama bunu neyle kavuracaksınız. kolay gelsin..

C

ceenk

Misafir
Ben sana bi şey sorucam arkadaşım "clink" ne demek , durmadan onu clinkleyeceksiniz< bunu clinkleyeceksiniz yazmışın.. Yani her yeri çınlatıcaz demekki..:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5