İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternette sörf yaparak ve website ile (2$ payout!)

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Belki bir çoğunuz bu servisi tanıyor: Autohitsnow.com
kazanç şekilleri:
Sörf yaparak (otomatik) - Tavsiye edilir.
Sörf yaparak (manuel, 300% oranla otomotiken daha kazançlı)
Hesabınıza (email diil!) gelen mesaj kutusundaki linklere tıklamanızla
Websitenize yerleştirdiğiniz link ile
Popup ile

2$'dan itibaren paypala ödeme yapılıyor, Autohitsnow.com en güvenilir 'sörf yaparekn para kazanma' proramlardan biridir.

Bu sistemle zengin olmanız mümkün diil veya iyi para kazanmanızda mümkün diil ama yan gelir iyidir, bir ayda rahatça 2-3 domain parasını çıkarabilirsiniz!

Referal olmadan kayıt bu adresden: h ttp://w ww.autohitsnow.com
Soru ve sorunlarız olursa Özel mesaj

Yorumlarınız için buraya tıklayın

maxicep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abi siteye üye oldum.O surf sistemini açtım kredi fln kazanıoz ya kaç kredi ne kadar para yapıo bileniniz war mı?? :confused:

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maxicep' Alıntı:
Abi siteye üye oldum.O surf sistemini açtım kredi fln kazanıoz ya kaç kredi ne kadar para yapıo bileniniz war mı?? :confused:
Merhaba.
Sisteme giriş yaptıktan sonra 'Exchange Credits' diye bir link olmalı sol tarafda ve 'MONEY' başlıklı kolonda.
Şu an 5000 kredi için 0.18$ ödeniyor.
Manuel sörf ile gösterim başı 3 kredi kazanıyorsun.
Bazı günlerde tıklanacak bannerler (CLİCK BANNER Bölümünde) çıkıyor, ordanda tıklama için 2 cent alıyorsun, sadec bir tık için.

Ayrıca 'Rotator Link' var, orda kendileri bile yazmışlar: diğer oto sörf proramlarına kayıt ettir ve 1000 gösterim başına 5 cent kazan. (oto sörf proramları 126hits.com gibi).

Kazançlar o kadar mükemmel değil ama tüm fonksiyonlları kullanınca rahatça 2-3 domain parası (5-15$) çıkar ayda.

C

cappytoi

Misafir
çok az para kazandırıyor böyle sistemler... çoook fazla alt üye yapmak lazım...

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cappytoi' Alıntı:
çok az para kazandırıyor böyle sistemler... çoook fazla alt üye yapmak lazım...
Evet az, bende zengin olacaksınız demedim!
bazen godaddy ve yahoo gibi şirketlerde kampanya oluyor 5dollara domain alabiliyorsunuz ve bu autohitsden iyi yararlanırsan 1-2 hatta 3 domain çıkabilir.

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben siteye girdim ama sitenin azicik sacma bi sistemi war. biefa login olurken o kutu icindeki numarayi yazmadan da login olabiliyorsun. ondan sonra bi kere manual surf yaptim sonra automatic e gectim. daha sonra tekrar manuel e donemedim. surekli anticheat dalgasi gecti.ertesi gun denedim. once rakami sec dio. rakami seciorm anticheat yine giriyo devreye.onun disinda earning ratio gittikce dusuo...

maxicep

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeş açıklaman için sağol.Galiba o sistemi açtıktan sonra oyun fln açmana izin werilmiyor.Çünkü ben kredi kazanırken oyun fln oynıyım dedim ama hata fln werdi sonra deişik bi sayfa açıldı..

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
usekes seni anlıyorum ve o olay hata diil bilerek yapılmış. bende pek tasvip etmiyorum ama manuel sörf'den otomotiğe geçmek için tekrar login istiyor, dediğin gibi anticheat olayı için.
Ayrıca FİREFOX kullanmanızı tavsiye ederim eğer internet explorerle sörf yaparsanız popuplardan kurtulamazsınız... veya popupengelleyeciniz olmalıdır.

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ROTATOR linki vardır 1000 gösterime 5 cent (dolları centi) ödeniyor.
diyelim 5 siteniz var toplam 10'000 (her site ortalam 2000 gösterim) gösterim alıyorsunuz, herbirine 1x1 iframe açabilirsiniz ve böylece günde 0,50$ kazanmanıız mümkün -> sadece bu yöntemle 15 günde bir domain parası çıkarabilirsiniz.

Bu rotator linki bazen popup açtırabilir çünkü bildiğiniz gibi iframe olayı bir siteyi görüntülemektir 1x1 boyutunda olmasına rağmen sözkonusu site kodları okunur ve o kişi popup eklemişse sizin sayfanızdan popup açılır, bunu söylüyorum süpriz olmasın diye. örneğin ben bu rotatoru ticari ve sade içerikli sitelerimde kullanmıyorum.
Ayrıca iframe açmak lejitimdir, yani Autohitsnow.com tarafından kabul edilmiştir hatta daha ileri gidip bu linki otosörf (www.126hits.com tipi proramlara ekleyin diyorlar!).

Referal olmadan kayıt bu adresden: h ttp://w ww.autohitsnow.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5