İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İnternette ürün satışı

L

lifesell

Misafir
Web sitenizde ürün satarak para kazanmak istermisiniz? Güzellik sektörünün önde gelen isimlerinden olan ve 24 ülkede satış yapan Alman firması LR-International Türkiye de. Marketlerde ve parfümerilerde satılmayan bu kaliteli ve hesaplı ürünleri e-ticaret sistemi ile web sitenizde satabilir %35 ile % 70 arasında kar elde edebilirsiniz.

Kaliteli Ürünler :

Mustafa Sandal ın, Hülya Avşar ın, Beyaz ın reklamınızı yapmasını sağlayabilirmisiniz? Ya Michel Schuhmacher in, Heidi Klum ın, Sarah Connar ın, Anna Kornikava nın. Lr-International sizin için yapmış. Bu starların isimini taşıyan ürünleri üreterek size bu imkanı sağlamış. Bu sayede Starların ismi ile satış yapabilirsiniz. Türkiye deki örnekler :
http://www.e-guzel.kirliciki.tc.vu/basindan.htm

Stok yok aylık kota yok.Danışman olduğunuz andan itibaren ürünleri %35
indirimli alıp kar etmeye başlayın ve hem kendi satışınızdaki puanlardan
hemde kuracağınız organizasyonunuzun toplam puanından %3 ila % 21 arasında bonus kazanın.

İşimiz Türkiyede çok yeni bunun için eğer bu şansı yakalarsanız Çok kısa zamanda mükemmel kazançlara ulaşırsınız tek yapmanız gereken bize ulaşmak....

İnternette ürün satarak para kazanmak isterseniz bana yazın:
[email protected]

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede eğer böyle iş yapıcaksan ilk olarak domainden başlamalısın.. bedeva bir domainle kimse sana güvenmez...

L

lifesell

Misafir
Evet haklısın. Benimde anlatmak istediğim buydu. Türkiye ye yeni girdiği için ilk yapmak herzaman avantaj. Birde pazarlama sistemi Multi-level marketing olduğu için kurduğun organizasyon sayesinde hem kazandığın para katlanarak artıyor. Hemde Hiç bitmiyor. Bu sistem ile çalışan ve Türkiye ye 1998 de giren Herbalife a ilk başlayanlar şu an ayda 50-60 milyar kazanıyor.

Ben şu an webte amatör olarak birşeyler yapmaya çalışıyorum. Biraz kazandıktan sonra profesyonel bir host ile çalışmak istiyorum. Şu an nette 1-2 site var. Herzaman İlk giren kazanır. Bu arada bende Bursa dayım. Bi ara görüşelim istersen.

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
yanlış hatırlamıyorsam firma Türkiyeye gireli çok oldu ( yaklaşık 5 sene) hatta istanbul ethemefendide büroları vardı kirayı ödemede sorun yaşadıkları için kapandı diye duymuştum...
neyse başarılar diliyorum, bol kazançlar...

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lifesell' Alıntı:
Evet haklısın. Benimde anlatmak istediğim buydu. Türkiye ye yeni girdiği için ilk yapmak herzaman avantaj. Birde pazarlama sistemi Multi-level marketing olduğu için kurduğun organizasyon sayesinde hem kazandığın para katlanarak artıyor. Hemde Hiç bitmiyor. Bu sistem ile çalışan ve Türkiye ye 1998 de giren Herbalife a ilk başlayanlar şu an ayda 50-60 milyar kazanıyor.

Ben şu an webte amatör olarak birşeyler yapmaya çalışıyorum. Biraz kazandıktan sonra profesyonel bir host ile çalışmak istiyorum. Şu an nette 1-2 site var. Herzaman İlk giren kazanır. Bu arada bende Bursa dayım. Bi ara görüşelim istersen.

bi ara bizde görüşelim mutlaka PM msn yazarsan konusabiliriz. forumda bursalı kaynıyor sanırım :)

L

lifesell

Misafir
tr.st' Alıntı:
yanlış hatırlamıyorsam firma Türkiyeye gireli çok oldu ( yaklaşık 5 sene) hatta istanbul ethemefendide büroları vardı kirayı ödemede sorun yaşadıkları için kapandı diye duymuştum...
neyse başarılar diliyorum, bol kazançlar...

Doğru olabilir ama o kişisel olarak yapılmış bir girişim olmalı. Çünkü firma resmen Türkiye de Nisan 2004 te faliyete geçti. Depo ve distribütör hizmetleri başladı. Bu hizmetler ve depo olmadan bu iş zaten yapılamaz. Şu anda Türkiye de çok profesyonelce yol alıyor. Çok yeni olduğu içinde ayrıca talep görüyor.

elektrospot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ürün Satmak İsteyenlere Bulunmaz Fırsat

Dükkan açma ücreti yok
Ürün ekleme ücreti yok
Ürün zamanı yok
sadece satılan maldan komisyon
%100 Yerli Site

www.encazipburada.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi